0

Battle Chasers Nightwar: Návod – Část 2: Harm´s Way

Na mapě světa uvidíte vyznačenou cestičku, po které se můžete dle libosti vydat a utkat se tak s mnoha monstry, které se zde tu a tam objeví. Vaším úkolem je vydat se na severovýchod do oblasti Village Ruins, kde se setkáte s vaší třetí postavou. Tou je bývalý paladin Garrison, který se snaží chránit Gully stejně jako velký golem. Až se k vám přidá, tak si na cestě napravo přečtěte první část Lore – Spoils of War (1/4): The General Returns. Utíkejte dál na východ, dojděte k rozcestníku a po jeho přečtení zjistíte, že se Harm´s Way nachází na severu. Na nic tedy nečekejte, vydejte se tam a vaším úkolem bude zaklepat na několik domů, jejichž přehled a krátký rozbor najdete níže.

  • Curio Shoppe: Dvakrát zaklepejte na dveře, a jelikož se nic nebude dít, tak nechte Callibreta rozrazit dveře. Uvítá vás Quall, který vás následně vyhodí. Později si zde budete moci vytvářet lektvary a nakupovat ingredience.
  • Inn and Tavern: Promluvte si s hospodským Doganem. Následně si zde můžete nakupovat jídlo a pití, odpočívat, prodávat věci a také měnit členy vaší party.
  • Grimbeard´s Smithy: Kovář Grimbeard vás kromě jiného požádá o to, abyste našli posla banditů. V kovárně si do budoucna můžete nakoupit předměty pro tvoření zbraní, brnění, prstenů či amuletů.
  • The Altered Bestiary: Krotitelka šelem Raha vám bude do budoucna odemykat jednotlivé úrovně vašich Burst schopností. Rovněž vám odemkne bestiář a postupně také několik lovů po celém světě.
  • Book of Secrets: Po příchodu urvěte ceduli a prozatím se nic jiného nestane. Později vám odemkne nejsilnější Burst pro mága Knolana a také odemkne možnost očarovat si předměty.
  • The Collector: Poslední dům ve městě ukrývá tajemného Collectora, který obchoduje pouze v měně zvané Shadow Coins. U něj budete moci prodávat vzácné předměty a talismany a následně si za ně kupovat speciální vybavení, předměty potřebné pro různé questy či speciální alternativní obleky pro vaše hrdiny.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..