Dark Souls 3: Návod – Část 11: Irithyll Dungeon

PC PS4 Xbox One
  • Od bonfiru zamiřte rovně až k okraji římsy a dejte se doprava. Po pár krocích odbočte doleva na můstek a přeběhněte přes něj do druhého křídla. Za můstkem pokračujte doprava a vstupte do první cely nalevo.
  • Zde prolezte dírou ve zdi, následně proběhněte několika celami až k mřížím a zvedněte je. Za nimi se dejte doleva kolem zdi a otevřete branku, kterou si zpřístupníte zkratku k můstku.
  • Potom seskočte dolů o podlaží níž, dejte se doleva a doběhněte na konec chodby, kde se na chvíli dostanete na čerstvý vzduch. Zde jen cestičce dolů a vstupte do další části věznice.
  • Napravo si povšimněte truhly, kterou ovšem neotvírejte, protože se jedná o maskované monstrum Mimic. Jakmile ho zabijete, tak získáte další Estus Shard.
  • Poté vstupte do další chodby a napravo objevíte ve zdi díru, kterou se dá seskočit přímo k obrovi. Pokud se na něj necítíte, tak ho ani neprobouzejte a rovnou seskočte na můstek pod vámi, ze kterého pokračujte do stoky s krysami.
  • Kolem díry ve zdi napravo zamiřte dál a na konci stoky najdete v bedně napravo Old Cell Key. Následně zabijte monstrum Mimic (truhla nalevo), dejte si pozor na bazilišky, kteří zaútočí zezadu a vraťte se nazpět k díře ve zdi.
  • Tou projděte dál a v menší místnosti zabijte 2 obrovské krysy. Potom otevřete mříž vzadu a dostanete se do velké místnosti se skupinou Jailerů.
  • Nejprve se zde vydejte směrem doleva, vyběhněte na venkovní prostranství a nalevo u útesu si povšimněte dračí sochy, protože později se sem budete moci vrátit, abyste se mohli dostat do tajné lokace Archdragon Peak. Nyní ale pokračujte dál k výtahu, vyjeďte jím nahoru a doběhněte ke dveřím, které si 100% otevřete, protože je to zkratka do první části Irithyll Dungeonu.
  • Vraťte se do velké místnosti s Jailery, v první cele nalevo seberte Profaned Coal, v poslední cele nalevo pak Xanthous Ashes  a na druhé straně vyběhněte ven. Poté jen seběhněte po cestě dolů na velký most vedoucí do další lokace Profaned Capital, kde vás čeká další Lord of Cinder, kterým je samotný Yhorm the Giant, jehož jste mohli vidět v úvodním videu hry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..