0

Dark Souls 3: Návod – Část 12: Profaned Capital

 • Po mostě doběhněte do budovy před vámi, seskočte dolů a po žebříku vylezte k bonfiru – Profaned Capital, který si aktivujte a z těla napravo seberte Undead Bone Shard společně s gestem Stretch Out.
 • Po stejném žebříku slezte zpět dolů, projděte dírou ve zdi za vámi a zamiřte přes dřevěný můstek do malého bludiště. Zde se na prvním rozcestí dejte vlevo, poté dvakrát vpravo, na čtvrtém opět vlevo a nakonec vpravo a dostanete se do obrovské jeskyně, kde před sebou uvidíte budovu.
 • Seskočte dolů, dlouho se nezdržujte v otrávené vodě a doběhněte k budově. Vydejte se okolo zdi doprava a doběhnete k žebříku, po kterém vylezte nahoru. Po malé stříšce zamiřte až ke schodům, po nich vyběhněte zhruba do poloviny a na střeše po vaší pravici objevíte NPC postavu. Zabijte ji a získáte svitek pro Orbecka Logan´s Scroll.
 • Ze střechy se otočte k oknu v protější budově, rozběhněte se a přeskočte malou propast nad schodištěm. Následně doběhněte k cele, odemkněte ji pomocí Old Cell Key a osvoboďte Siegwarda, od kterého dostanete Titanite Slab. Před odchodem si v rohu cely nezapomeňte vzít prsten Covetous Gold Serpent Ring.
 • Utíkejte nazpět, seskočte z okna na schody a jděte doleva. Po chvíli se dostanete do dříve uzavřené části v Irithyll Dungeonu a tak pokračujte na konec chodby, kde naleznete Jailer´s Key Ring. S ním se můžete dostat do několika cel, ve kterých jsou zajímavé věci. Asi nejzajímavější je NPC Karla, kterou najdete v jedné cele ve větší místnosti s Jailery v Irithyll Dungeonu.
 • Nyní se pomocí Homeward Bone vraťte zpět k bonfiru v Profaned Capital a po žebříku na vnější zdi slezte dolů.
 • Po kamenné cestě zamiřte k budově naproti vám, uvnitř seběhněte po schodech dolů a dejte se doprava. Jakmile se dostanete na rozcestí, tak se otočte doleva a dostanete se před mlžnou clonu, za kterou se ukrývá Yhorm.
 • Vstupte dovnitř a pusťte se do Yhorma, se kterým vám pomůže Siegward, pokud jste mu celou dobu pomáhali a osvobodili jste ho z cely. Nejlepší strategií je zamířit ke trůnu, sebrat tam meč Storm Ruler a nastavit si ho obouruč. Potom nabijte akční schopnost zbraně pomocí LT (L2) a použijte ji klasickým útokem. Tím Yhormovi uberete masivní  část zdraví a po dvou zásazích se dostane do své ohnivé formy, v níž je rychlejší, silnější a také agresivnější. Snažte se mu proto držte poblíž, vždy nabít schopnost zatímco máte prostor a zasáhnout ho, dokud nebude mrtvý.
 • Pokud byl Yhorm vaším 3. Lord Of Cinder bossem, tak budete automaticky přemístěni za Emmou do High Wall on Lothric, kde jste na začátku hry získali banner. Promluvte si s ní a dostanete předmět Basin of Vows, se kterým se přibližte k soše a spustí se video. To bude ukončeno dalším bossem jménem Dancer of the Boreal Valley.
 • Ten je opravdu zákeřný a tak si dejte pozor hlavně na první fázi, ve které vás jedním útokem dokáže chytnout a následně udeřit za zhruba 80-90% vašeho plného HP. Nepoužívejte žádné dlouhé komba, protože budete většinou potrestáni a okamžitě sraženi k zemi. Místo toho ho vždy 2-3x zasáhněte a následně uskočte do bezpečí. Uberte mu zhruba 50% zdraví a dostane se do 2. fáze, ve které bude mít 2 meče, ale za to přijde o zmíněný útok, kterým vás chytí.
 • Po souboji aktivujte bonfire – Dancer of the Boreal Valley, položte obětní mísu k soše a vylezte po žebříku nahoru.
 • Nahoře se ihned otočte doleva, doběhněte až k výtahu a sjeďte s ním dolů, přičemž v polovině cesty seskočte dolů, abyste se dostali do speciálního patra v Consumed King´s Garden.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..