0

Dark Souls 3: Návod – Část 7: Catacombs of Carthus

 • Doběhněte k mostu, zastavte se zhruba ve středu a seskočte na plošinu nalevo pod mostem. Pak vstupte do chodby a u mrtvoly přímo naproti vám naleznete Carthus Pyromancy Tome.
 • Poté se otočte, z rozcestí pokračujte chodbou nalevo a na konci úderem odhalte iluzorní zeď tím, že do ní udeříte.
 • Dejte se doprava, dojděte do místnosti se schodištěm a povšimněte si, že jsou zde dva průchody. Jeden vede na dlouhé schodiště a druhý do chodby.
 • Nejprve utíkejte tím vedoucím do chodby a hned jak seběhnete po schodech dolů, tak v rohu před vámi uvidíte samotnou Anri of Astora. Promluvte si s ní a zjistíte, že se ztratil Horace. I kdybyste kdykoliv zjistili, kde se nachází, tak jí to za žádnou cenu nesmíte říct.
 • Vraťte se zpět ke zmíněným dlouhým schodům, vydejte se po nich dolů a dejte si pozor na valící se kostěnou kouli, která zezadu zaútočí. Uhněte před ní na jednu z malých plošin vedle schodiště.
 • Pak pokračujte dole do chodby a u pravé zdi se bude nacházet kostlivec v klobouku. Zabijte ho a jakmile příště přijede kostěná koule, tak se vzadu u mříží rozpadne a zanechá po sobě Undead Bone Shard.
 • Dejte se chodbou dál, doběhněte k místu, kde narazíte na druhou kostěnou kouli a dejte se doprava. Hned po pár krocích vás čeká rozcestí, a když se z něj dáte vlevo, tak objevíte bonfire Catacombs of Carthus, který si rozhodně aktivujte.
 • Vraťte se k rozcestí, utíkejte doleva a vyhněte se kouli. Až seběhnete dolů, tak kousek nalevo si povšimněte schodů vedoucích do horního patra. Vyběhněte po nich nahoru a u mrtvoly v levém zadním rohu najdete Grave Warden´s Ashes.
 • Vraťte se po schodech dolů, jděte doprava a projděte jeskynním systémem až ke mřížím nedaleko provazového mostu. U mříže přehoďte páku, čímž si aktivujete zkratku a pokud máte aktivní Ember, tak se zde objeví fantom postavy Knight Slayer Tsorig, kterého můžete porazit a získáte prsten Knight Slayer´s Ring a také gesto My thanks!.
 • Cestou napravo od provazového mostu zamiřte mezi skalními stalaktity dál a dostanete se až k Anri. Znovu jí řekněte, že nevíte, kde je Horace, pak seskočte na cestu nalevo pod vámi a přepněte lana provazového mostu, čímž zajistíte, aby za vámi kostlivci nemohli.
 • Zamiřte chodbou do místnosti, prohlédněte si pohár v jejím středu a aktivujte tak souboj s bossem High Lord Wolnir. Ten není příliš těžký, pokud se soustředíte pouze na jeho zlaté náramky na rukou. Jakmile všechny tři zničíte, tak ho okamžitě zabijete a získáte jeho duši Soul of High Lord Wolnir.
 • Po souboji si můžete v levém zadním rohu sebrat od mrtvoly knihu Grave Warden Pyromancy Tome (pokud jste to neudělali během souboje) a aktivovat bonfire High Lord Wolnir.
 • Nyní se vraťte k provazovému mostu, sekněte do něj a počkejte až spadne. Pak po něm slezte dolů a pokračujte do místnosti s monstrem Fire Demon. To zabijte a získáte duši Soul of a Demon.
 • Od démona seběhněte po schodech dolů, pokračujte do další chodby, kde najdete vstup do malé kobky s dalším bonfirem – Abandoned Tomb. Po jeho aktivaci máte možnost vstoupit do nepovinné lokace zvané Smouldering Lake. Pokud byste si to rozmysleli a chtěli pokračovat v povinné části, tak se vraťte do místnosti, kde jste bojovali s High Lord Wolnirem a odtud se zadní chodbou vydejte do lokace Irithyll of the Boreal Valley.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..