Dark Souls 3: Návod

PC PS4 Xbox One

Hra jako taková je založená na zkušenostech a schopnostech daného hráče stejně jako na buildu jeho postavy a směru, kterým se vydává. Návod je tedy psán informativně, aby hráč věděl, co má udělat a kam se má případně vydat dál. Je psán v bodech, takže pokud by někdo chtěl něco doplnit, tak stačí napsat co a kam to do návodu umístit, aby to mělo hlavu a patu a neodkazovalo to na druhou stranu lokace.

Nepovinné lokace jsou označeny *  za názvem lokace.

1) Cemetery of Ash / Firelink Shrine
2) High Wall of Lothric
3) Undead Setlement
4) Road of Sacrifices
5) Cathedral of the Deep
6) Farron Keep
7) Catacombs of Carthus
8) Smouldering Lake*
9) Irithyll of the Boreal Valley
10) Anor Londo
11) Irithyll Dungeon
12) Profaned Capital
13) Consumed King´s Garden*
14) Untended Graves*
15) Lothric Castle
16) Grand Archives
17) Kiln of the First Flame
18) Archdragon Peak*

18 thoughts on “Dark Souls 3: Návod

 1. Ahoj,

  Chtěl bych se zeptat, jestli bude i zbytek návodu. Máš to perfektně napsaný.

  A co příběh, budeš dělat to co u Bloodborne?

  1. Ahoj dokončovat budu.. jen to mám už tolikrát dohraný…že ted jsem si dal na chvíli pokoj a budu pokračovat i s DLC…ale je čas vánoc, tak bych to mohl dokončit…

    1. Spíš já děkuji tobě 🙂 zájem mě vždy nakopne nejvíc něco dodělat…te jsem třebaa hodně po roce mákl na SH Downpour návodu a článcích k bioshocku 🙂 DS3 jsem plánoval, ale když je zájem rád zaměřím pozornost rychleji 🙂

 2. Všech původních 14. částí návodu je zrevidováno a rozšířeno. Doplněna 15. část – Lothric Castle… během následujícího týdne budou doplněny zbylé 3 části a začnu makat na Ashes of Ariadnel návodu.

 3. Kedy bude navod na The Ringed City ? Predpokladam ze je sucastou Season Passu, ktery si hodlam kupit. Dakujem

 4. Mam zase problem dostat sa do casti Archdragon Peak. Gesto Path of The Dragon co v zozname gest sa pise Ukazat vpred som ziskal v casti Consumed King Garden a v casti Irythyl zalar som ho pri soche draka pouzil ako mi kaze sprava – Gesto je vyzadovane – no nic sa nedeje, neviem ako dalej. Inak uz som polozil Popele Lordov na trony a premiestnil sa do poslednej lokacie Kiln of The First Flame, neviem ci to nie je spatne.Prosim poradit. Dakujem

 5. Dakujem za radu, nakoniec som zistil, ze dalsie gesta sa daju menit v ponuke a tak som si spravne gesto nasiel a mohol pokracovat.

  1. Ahoj, nevím jak na pc, protože jsem hrál jen ps4 a xbox one…. ale tam se to dělá tak, že pro sprint držíš tlačítko a když to samé tlačítko během sprintu pustíš a rychle hned zmáčkneš, tak postava skočí….

  1. Ahoj, momentálně ne tak úplně, ale můžu ho dát do příštího hlasování… Teď chci během vánoc dotáhnout dishonored 2, LA Noire a začít DLc do RE7 a FF15.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.