0

Dark Souls 3: NPC a jejich příběhové linky – Greirat of the Undead Settlement

1) V lokaci High Wall of Lothric se dostaňte k bonfiru Tower on the Wall. Od něj zamiřte dolů do temné místnosti, pravým východem ven na střechu a zde narazíte na monstrum z černé hmoty zvané Pus of Man. Protáhněte se kolem něj k žebříku v rohu, slezte dolů a vstupte do budovy, ke které byl žebřík přichycen. Zabijte Lothric Knighta, pokračujte dozadu a po schodech dolů do místnosti, kde na vás čekají 2 monstra Starved Hound a 2 Hollow Soldier. Poté, co se jich zbavíte, tak v zadní části seběhněte po schodech dolů a od mrtvoly seberte klíč Cell Key, který slouží k odemknutí Greiratovy cely.

2) Vraťte se k bonfiru Tower on the Wall, seběhněte o jedno podlaží níž a vydejte se dál chodbou, dokud se nedostanete do věže s Greiratem, kterou odemknete pomocí získaného klíče. Poté si s ním promluvte a on vás požádá, abyste prsten Blue Tearstone Ring zanesli Lorettě do lokace Undead Settlement, což přijměte.

3) Ve Firelink Shrine si s Greiratem opět promluvte a pokračujte do lokace Undead Settlement. Od stejnojmenného bonfiru zamiřte do domu před vámi, seběhněte po schodech o podlaží níž a běžte ven na balkón, kde uvidíte viset mrtvolu. Udeřte do ní, nechte ji spadnout na zem a seberte Lorettinu kost (Loretta´s Bone). S ní se přemístěte do Firelink Shrine, dejte Greiratovi kost od Loretty a za odměnu si můžete nechat prsten.

4) Opusťte Firelink Shrine, vraťte se sem a po rozmluvě dostanete gesto Curl Up.

5) Po návštěvě Undead Settlement se vraťte za Greiratem a on vám nabídne, že půjde na drancování a získá pro vás zbraně a vybavení. Odsouhlaste jeho nabídku (Send him to pillage) a odešlete ho drancovat. Jakmile zabijete 1 bosse, tak se vraťte zpět do Firelink Shrine a zjistíte, že se Greirat vrátil. V jeho obchodě nyní naleznete několik nových předmětů, které si můžete zakoupit.

6) Poté, co se dostanete do lokace Irithyll of the Boreal Valley, tak aktivujte první bonfire a vraťte se za Greiratem do Firelink Shrine, který vám řekne, že by chtěl vyrazit na další plundrování. Neváhejte tedy a nechte ho vyrazit.

7) Zachraňte Siegwarda během jeho vedlejšího úkolu v Cathedral of the Deep a následně si s ním promluvte v kuchyni v Irithyll of the Boreal Valley. Druhou možností je informovat Unbreakable Patchese o Greiratově akci v Irythllu předtím, než zabijete Pontiff Sulyvahna. Toto je nutné proto, aby jeden z nich Greirata zachránil, protože v opačném případě zemře. Pokud by se tak stalo, tak jeho popel najdete v kanálech pod kuchyní v Irithyll of the Boreal Valley.

8) Jakmile bude Greirat rabovat, tak zabijte dalšího bosse a tím zajistíte, že se Greirat objeví zpět ve Firelink Shrine, pokud ho zachránil jeden z výše zmíněných NPC.

9) Po návštěvě Lothric Castle počkejte do souboje s bossem Twin Princess, zamiřte za Greiratem a pošlete ho na finální plundrování, během kterého zemře. Jeho ostatky vám zajistí další předměty v jeho nabídce. Abyste je ovšem získali, tak musíte získat jeho popel ze střechy Grand Archives. Jakmile projdete okolo první Gargoyly, tak pokračujte ke Corvianům pod vámi. Všechny zlikvidujte, najděte malou díru v zábradlí a dostanete se na římsu, kde se nachází popel.

10) Greiratovy ostatky zaneste NPC Shrine Handmaid a získáte možnost nakupovat Exploding Bolts a Splintering Bolts společně se všemi ostatními předměty, které Greirat nabízel.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..