Dark Souls 3: NPC a jejich příběhové linky – Irina of Carim

PC PS4 Xbox One

1) Irina of Carim se nachází za mřížemi cely nedaleko vstupu do Road of Sacrifices, který se nachází na konci lokace Undead Settlement. Vedou k ní v podstatě dvě cesty. Buďto si kupte za 1 500 duší klíč u Shrine Handmaid klíč Grave Key, se kterým se dostanete do kanalizace nedaleko bonfiru Dilapidated Bridge. Druhou možností je seskočit dolů úzkou roklinou nalevo od NPC Eygon of Carim, který sedí nedaleko vstupu do Irininy cely.

2) Jakmile se do cely dostanete, tak si s ní promluvte a přijměte jí do svých služeb, čímž zařídíte, že se přemístí do Firelink Shrine. Abyste se k ní dostali, tak zamiřte ke kováři Andrému, dejte se dolů po schodech napravo a utíkejte na konec slepé chodby.

3) Následně můžete Irině nosit knihy, které získáte ve světě Dark Souls 3. Ty vám odemknou další zázraky, které jsou navíc rozděleny na dvě skupiny zázraky světla a temnoty.

4) Cesta světla: Pokud si koupíte všechny zázraky světla, aniž byste koupili zázraky temnoty, tak se z Iriny stane Fire Keeper a přemístí se k věži u Firelink Shrine, kde jste mohli na začátku hry narazit na Sword Mastera. Pokud jste jí dali knihy Londor Braille Divine Tome nebo Deep Braille Divine Tome a nekoupili jste z nich žádné temné zázraky, tak tyto knihy najdete ležet nedaleko Iriny. Poté je můžete sebrat a zanést NPC Karle a dostat se tak druhou cestou k zázrakům temnoty.

5) Cesta temnoty: Poté, co Irině předáte knihy Londor Braille Divine Tome a Deep Braille Divine Tome, tak si postupně můžete zakoupit všechny temné zázraky. Jakmile to uděláte, tak ji Eygon of Carim odvede pryč. Následně je oba můžete najít v oblasti mezi Firelink Shrine a arénou, kde jste bojovali s Iudexem Gundyrem. Eygon na vás bude v tento moment agresivní a tak ho budete muset zabít, což vám zajistí jeho kladivo a štít – Morne´ Great Hammer a Moaning Shield. Poté si s Irinou znovu promluvte a ona se vrátí zpět do Firelink Shrine.

Knihy zázraků

Braille Divine Tome of Carim: Najdete ji v Road of Sacrifices. Od bonfiru Halfway Fortress zamiřte nahoru po cestě do předchozí části a přeběhněte přes most. Na jeho konci seskočte doleva na níže položené místo a po ochozu doběhněte do malého zákoutí, kde zlikvidujte dva psy. Poté už jen prohledejte mrtvolu a najdete knihu.

Deep Braille Divine Tome: Zamiřte do vnitřních prostor Cathedral of the Deep, po ochozu proběhěte kolem obra ve velké místnosti a po schodech seběhněte dolů do malé místnosti s několika lavicemi. Před oltářem najdete truhlu, do které udeřte a zjistíte, že se jedná monstrum Mimic, které se za truhlu pouze vydává. Poté, co Mimica zabijete, tak z něj vypadne tato kniha.

Londor Braille Divine Tome: Zakoupíte ji u Yurie of Londor za 50 duší.

Zázraky

Zázrak Požadavek Typ zázraku Cena
Blessed Weapon Braille Divine Tome of Carim Světlo 8 000 duší
Bountiful Light Braille Divine Tome of Carim Světlo 5 000 duší
Caressing Tears Světlo 1 500 duší
Dark Blade Londor Braille Divine Tome Temnota 10 000 duší
Dead Again Londor Braille Divine Tome Temnota 5 000 duší
Deep Protection Deep Braille Divine Tome Temnota 4 000 duší
Force Braille Divine Tome of Carim Světlo 1 000 duší
Gnaw Deep Braille Divine Tome Temnota 2 000 duší
Heal Světlo 1 000 duší
Homeward Světlo 3 000 duší
Magic Barrier Braille Divine Tome of Carim Světlo 5 000 duší
Med Heal Braille Divine Tome of Carim Světlo 3 500 duší
Replenishment Světlo 1 000 duší
Tears of Denial Braille Divine Tome of Carim Světlo 10 000 duší
Vow of Silence Londor Braille Divine Tome Temnota 15 000 duší

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..