0

Dark Souls 3: NPC a jejich příběhové linky – Orbeck of Vinheim

1) Orbeck se nachází v lokaci Road of Sacrifices. Od bonfiru Crucifixion Woods zamiřte do nedalekých ruin, odkud vede cesta k bossovi Crystal Sage a jakmile se dostanete do místnosti, ze které vedou 4 cesty, tak zabijte nepřítele se štítem a mečem. Poté se otočte k mostu a dveřmi nalevo se dostanete ke schodišti, po němž vyběhněte do 2. podlaží. Zde narazíte na Orbecka, který se přemístí do Firelink Shrine poté, co si s ním promluvíte (musíte mít inteligenci, alespoň 10).

2) Poté, co se přemístí, mu musíte donést alespoň jeden kouzelný svitek předtím, než zabijete 4 bosse ve hře. Pokud tak neuděláte, tak Orbeck zmizí z Firelink Shrine v dané hře a znovu s ním budete moci mluvit a New Game Plus režimu.

3) Během tohoto úkolu můžete od Orbecka získat několik různých předmětů. Poté, co si od něj koupíte alespoň 4 kouzla, tak získáte Young Dragon Ring, pokud jste nehráli za třídu Sorcerer. Když si koupíte Aural Decoy, Farron Flashsword, Spook a Pestilent Mist, tak získáte gesto Silent Ally společně s prstenem Slumbering Dragoncrest Ring.

4) Jakmile získáte všechny 4 svitky (seznam a jejich lokace najdete níže), tak je postupně předejte Orbeckovi a ten po odevzdání toho posledního zmizí z Firelink Shrine. Později se objeví jako summon pro boj s bossem Twin Princes na vrcholu Grand Archives. Jakmile tohoto bosse porazíte, tak můžete Orbeckovu mrtvolu nalézt v Grand Archives u jednoho ze stolů v místnosti s knihovnami.

5) Po získání Orbeckova popela (Orbeck´s Ashes) ho zaneste Shrine Handmaid a získáte možnost zakoupit si oblek Clandestine Coat nebo zaneste jeho ostatky Yurii, abyste splnili část jejího úkolu, a získali zbraň Morion Blade.

Kouzelnické svitky

Crystal Scroll: Vypadne z monstra Crystal Sage v lokaci Grand Archives.
Golden Scroll: Nachází se ve Farron Keep, kde od Keep Ruins bonfiru zamiřte k hlavní bráně a kolem ní se vydejte napravo dál. Sledujte skalní stěnu a jakmile se dostanete na prostranství s bazilišky, tak zahněte doprava do malé jeskyně, kde najdete mrtvolu, jež má u sebe tento svitek.
Logan´s Scroll: Vypadává z dvorního čaroděje (Count Sorcerer), se kterým se utkáte na střeše budovy, v níž se nacházejí monstra Monstrosity of Sin v lokaci Profaned Capital.
Sage´s Scroll: Najdete ho ve Farron Keep. Od bonfiru Keep Ruins seběhněte po cestě dolů, zahněte doleva a u zdi najděte skupinku mrtvých houbových obyvatel, poblíž tohoto místa se nachází i tento svitek.

Kouzla

Kouzlo Požadavek Cena
Aural Decoy 2 000 duší
Cast Light Golden Scroll 1 000 duší
Crystal Magic Weapon Crystal Scroll 10 000 duší
Crystal Soul Spear Crystal Scroll 15 000 duší
Farron Dart 500 duší
Farron Flashsword 3 000 duší
Farron Hail Sage´s Scroll 5 000 duší
Great Farron Dart Sage´s Scroll 2 000 duší
Great Heavy Soul Arrow 4 000 duší
Great Soul Arrow 3 000 duší
Heavy Soul Arrow 2 000 duší
Hidden Body Golden Scroll 3 000 duší
Hidden Weapon Golden Scroll 1 500 duší
Homing Crystal Soulmass Crystal Scroll 18 000 duší
Homing Soulmass Logan´s Scroll 6 000 duší
Magic Shield 3 000 duší
Magic Weapon 3 000 duší
Pestilent Mist První donesený svitek 1 000 duší
Repair Golden Scroll 2 000 duší
Soul Arrow 1 000 duší
Soul Greatsword 5 000 duší
Soul Spear Logan´s Scroll 5 000 duší
Spook 2 000 duší
Twisted Wall of Light Golden Scroll 6 000 duší

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..