Dishonored 2: Návod – Mise 2: Edge Of The World

PC PS4 Xbox One

Podivná návštěva

Ihned po probuzení najdete zavřené dveře, takže prozkoumejte celou místnost a jakmile se otočíte, tak uvidíte průchod vedoucí ven do tzv. Voidu. Seskočte dolů, doběhněte k věži a zde se setkáte s Outsiderem, kterého můžete znát z prvního dílu. Přijměte jeho síly (Accept the Outsider´s Mark), nebo je odmítněte, pokud chcete hrát v režimu bez speciálních sil. Následně vyzkoušejte novou schopnost Blink, kterou se dokážete pohybovat přes propasti a to ve velmi rychlém čase, a pokračujte dál, až dojdete k oltáři, na němž naleznete srdce. Seberte ho a po krátké scéně uvidíte, že srdce vám bude ukazovat cestu k runám (Runes) a kostěným kouzlům (Bone Charms). Nyní se už jen zaměřte na blízké runy, dostaňte se pomocí svých schopností až k nim a po jejich sebrání ukončete tuto část.

Probuzení na Dreadful Wale

V kajutě napište cestovatelský záznam do knihy na stole, pak seberte dopis a v případě, že jste získali DLC Imperial Assassin´s Pack, tak na stole najdete 2 bonecharmy. Ze dveří sundejte kuš a před opuštěním místnosti se vám aktivuje dobrovolný úkol – Najít obchod na černém trhu. V chodbě si prohlédněte seznam údržby, který odhalí zaseknuté dveře skladu napravo, pak vyběhněte po blízkých schodech nahoru, podívejte se přes zábradlí a objevíte otevřené okno. Seskočte k němu dolů, vlezte do skladu a zjistíte, že dveře blokuje dřevěné prkno. Rozsekněte ho, posbírejte všechny předměty, které zde najdete a zamiřte za kapitánkou Meagan. Promluvte si s ní, vyběhněte na palubu a aktivujte srdce, čímž odkryjete runu schovanou ve vodě. Skočte tedy do ní, plavte k potopenému plavidlu a dveřmi vlezte dovnitř. Rychle seberte runu a vyplavte na hladinu, než vám dojde zásoba vzduchu. Nakonec už jen vylezte zpátky na loď, promluvte si s kapitánkou u člunu a pokračujte do další části této mise.

Na okraji světa

Jakmile vylezete ze člunu, tak se otočte a za vámi uvidíte institut Addermire. Otočte se tedy nazpět, jděte rovně a nalevo narazíte na tabuli s vaším portrétem a informací o odměně. Z vedlejší nástěnky si vezměte mapu a pokračujte doleva. Poté, co minete bar, tak narazíte na obří mrtvou rybu, která má v tlamě runu. Seberte ji, pokračujte dál a vyběhněte po schodech nahoru. Naproti u zdi uvidíte muže, který se stará o pověšené ryby, a průchodem nalevo od něj vstupte do budovy. V ní si to namiřte rovnou doprava, vyběhněte po schodech nahoru a dojděte podle nápovědy až k muži, který vede obchod černého trhu.

Poté obchod opusťte, dejte se doleva a vylezte oknem ven, kde se setkáte s ženou jménem Mindy Blanchard. Ta vám nabídne pomoc, pokud ji pomůžete s jedním tělem, ale nemusíte si dělat starosti, protože už je po smrti. Od Mindy jděte doprava, otevřete branku a dojděte k opuštěné budově, v jejímž okně uvidíte mrtvolu muže. Budova je zapovězená, protože je zamořena hmyzem. Pokud máte ohnivé šípy, tak si je připravte, v opačném případě se budete muset spolehnout na svůj meč a vlézt dovnitř. Vypořádejte se s rojem, pokračujte dozadu a pročistěte si cestu až ke schodišti.

Vyběhněte o patro níž, v místnosti po vaší levici zlikvidujte dva úly a v jednom z nich objevíte kostěný amulet. Poté pokračujte o patro níž, v bytě po vaší pravici najděte díru ve zdi a tou prolezte. Pod schody sestřelte další hnízdo, seběhněte po nich dolů a pomocí meče rozbijte dřevěné prkna, která blokují dveře. Vyjděte ven z budovy, jděte po balkónu doprava a na konci seskočte dolů. V přikrčení jděte okolo zábradlí dál, zbavte se vojáka a pokračujte doleva k Addermire Station. Zde se protáhněte okolo strážných, nebo je jednoduše všechny do jednoho zabijte a pravou chodbou dojděte ke schodům. Po nich vyjděte nahoru do horního podlaží, dojděte k oknu a vyskočte ven, odkud to máte už jen kousek k dopravnímu vozu, který vás odveze k institutu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.