Dishonored 2: Návod – Mise 6: Dust District

PC PS4 Xbox One

Zpátky na lodi

V kajutě Meagan vás čeká pouze Sokolov, se kterým začněte krátký brífink a dozvíte se, že vstup do Stiltonova panství chrání zámek od Jindoshe. Klíč k vašemu vstupu dovnitř tak leží v jedné ze dvou frakcí, které spolu válčí – gang Howlerů vedený Paolem nebo Overseerové, které vede Byrne. Po rozmluvě se můžete zastavit v kajutě dr. Hypatiové, ale zjistíte, že je pryč a zůstal po ní jen nákres. Na nic tedy nečekejte, vyběhněte na palubu lodi a tentokráte se Sokolovem naskočte do skifu.

Prašná čtvrť

Poté, co se dostanete do místní kanalizace a opustíte skif, tak utíkejte kupředu, vyběhněte nahoru po schodech a ze stolu po vaší pravici seberte Raw Whalebone. Pak pokračujte chodbou za vámi ven z kanálů a před vámi se objeví pohled na celé město. Na nic tedy nečekejte, dejte se doleva a doběhněte až na hlavní cestu, kde uvidíte nejen Wall of Light, ale také 4 hlídkující strážné. Zbytečně se s nimi nezahazujte, prokličkujte mezi nimi až k bráně a nalevo uvidíte panel, který deaktivujte pomocí Rewire Tool, jenž najdete na nedalekém stole.

Hned jak bránou projdete, tak vylezte do okna vpravo nahoře, zamiřte do místnosti před vámi a pomocí schopnosti Blink se přemístěte o patro výš. Zde už jen proběhněte do místnosti s Meagan, která vám sdělí všechny dodatečné informace, a následně pak zamiřte ven z budovy. Tím se dostáváte na nádvoří neutrálního území a přímo naproti vám můžete vidět vstup do místnosti, ve které se skrývá Jindoshův zámek, ke kterému musíte nalézt řešení. Dá se samozřejmě rozluštit z hádanky, ale musíte umět dobře anglicky a zároveň znát rovnici, jak to funguje.

Rozhodnutí

Pro ty z vás, kteří nechtějí luštit hádanku, tak se nyní mohou rozhodnout, na čí stranu se přidají. Pokud chcete pomoc od Byrna, tak zamiřte do Crone´s Hand Sallon zabít Paola případně do  Overseer Outpostu, kde můžete pomoci Paolovi zabitím vůdce Overseerů. Osobně jsem se nejprve rozhodl zabít Paola a tak je návod psán tímto způsobem. Zamiřte tedy k rozcestí a nalevo uvidíte, jak okolo vás hlídkují členové Howler gangu. Použijte schopnost Blink, přemístěte se na balkón budovy nad vámi a vstupte do budovy. Po schodech před vámi zamiřte o patro výš, oknem vylezte ven a vytáhněte se na potrubí napravo. Z něj pak pokračujte na další potrubí a vlezte do zamořeného bytu. Zde si dejte pozor na dva infikované jedince a spoustu much Bloodfly.

Jakmile celé místo vyčistíte, tak se vydejte k otevřenému oknu a přímo pod vámi uvidíte vstup do Saloonu. Potichu se vkraďte dovnitř, tam rozpoutejte peklo a začněte likvidovat nepřátele. Pokud se vám Paola nepodaří sundat zde, tak můžete vyběhnout po schodech nahoru do patra, vyskočit na parapet za zábradlím a pomocí Blinku se přemístit o patro výš. Zde totiž Paolo uteče a získá novou podporu. Jakmile se sem dostanete, tak si připravte granát nebo něco podobného a snažte se nepřátele zabít, co možná nejrychleji. Až Paola i jeho ruku zlikvidujete, tak prozkoumejte zmíněný byt a najděte dva obrazy v ceně 400 zlatých a také Outsiderovu svatyně s runami. Poté zvedněte Paolovo tělo, vyběhněte s ním ven a odrazte poslední zbytky odporu, dokud se nedostanete zpět na rozcestí mezi oběma tábory.

Následně se vydejte druhou cestou a dostanete se k Overseerovu táboru. Všichni vás uvítají, takže si to rovnou namiřte do velitelské budovy, vyběhněte o dvě patra výš a promluvte si s Byrnem, který vám předá kód. Nyní se vraťte zpět na nádvoří na začátku hry a podle informací zadejte předměty k jednotlivým jménům, přičemž pořadí samotné je nepodstatné, pokud uděláte správné dvojice. Než vstoupíte do panství, tak doporučuji minimálně zaskočit do místního Black Marketu, který se nachází napůl cesty mezi Overseer Outpost a bránou do Stiltonova panství. Stačí sledovat sloup s černou rukou a poté seběhnout do níže položené části. Nakonec se vraťte k bráně a dokončete tuto misi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.