Doom: Secrets a Collectibles – Level 10: Titan´s Realm

PC PS4 Xbox One

Kompletní přehled collectibles a secrets v 10. úrovni Titan´s Realm ve hře Doom

1. Data Log 1: Slayer´s Testament IV
Hned na začátku levelu se vydejte rovně a najdete kámen s informacemi nedaleko suchého stromu.

2. Elite Guard 1
Dostaňte se do místnosti s můstkem, seskočte pod něj do části, kde vás zraní kyselina a pod první částí mostu najdete lebku ve sloupku, která zmáčkněte. Následně utíkejte do pravé zadní části této oblasti a v tajné místnosti najdete tělo mrtvého elitního vojáka.

3. Field Drone
Pokračujte do místnosti, kde zabijete nepřátele a před sebou uvidíte štít. Když ho seberete, tak na zemi okolo sešlápnete tlakový spínač a za vámi se otevře stěna. Zabijte všechny nepřátele, v jedné stěně zmáčkněte lebku ve sloupu a utíkejte nazpět k rozcestí chodeb. Napravo ze stěny vyleze monstrum Mancubus, které zabijte, poté se otočte čelem vzadu a utíkejte na opačný konec, kde se otevře místnost s dronem.

4. Keenguy: BFG-9000 Model
Jakmile vyčistíte místnost a použijete teleport, tak e dostanete do další místnosti, kde musíte přežít další větší střet. Ten skončí poté, co zabijete i 2 monstra Baron of Hell. Pak jen vyběhněte do horní části místnosti a za mřížemi, které se spustili dolů, najdete v temném výklenku figurku.

5. Silverguy: Cyberdemon Model
Až použijete další teleport, tak vedle vás bude automapa, kterou aktivujte a otočte se k ní zády. Před sebou uvidíte vznášet se hořící lebky Lost Souls, které zabijte a jděte kousek dopředu. Vyskočte na vyvýšenou část napravo a za rohem zde uvidíte odrážedlo, jež vás vymrští vzhůru. Nacouvejte do něj pozadu a vyneste se do horní části před vámi. Pak jen utíkejte rovně, přeskočte propast do protějšího rohu a objevíte druhou figurku.

6. Elite Guard 2
Po sebrání žluté lebky seskočíte dolů před žlutou bránu, které se zavře. Dejte se doleva a dostanete se do oblasti s kyselinou, kde přímo naproti sloupku, který musíte aktivovat, objevíte elitního vojáka.

7. Argent Cell / Data Log 2: Pinky II
Po návratu ke žluté bráně zabijte monstra Pinky a otevře se místnost na opačné straně (napravo, když stojíte čelem ke žluté bráně). Zde najdete na zemi nejen data log, ale také truhlu s Argent Cell.

8. Classic Map: Doom – Phobos Anomaly
Až se dostanete do části s můstkem, kde dolů padá kamenný podstavec a zase vyjíždí nahoru, tak na něj vyskočte a nahoře zmáčkněte tlačítko v podobě lebky. Seskočte dolů, utíkejte rovně a nalevo ve zdi se vám odkryla páka. Po její aktivaci se vraťte do části s kyselinou, kde e nacházel Elite Guard 2 a v pravé části se odkryl vstup.

9. Data Log 3: Slayer´s Testament V
Po získání modré lebky vyčistěte místnost, probojujte se k teleportu a použijte ho. Potom jděte rovně a nalevo objevíte artefakt, v podobě kamenné desky, obsahující informace.

10. Secret: Mega-zdraví
K artefaktu se otočte zády, projděte dírou ve zdi naproti a objevíte mega-zdraví.

11. Data Log 4: Olivia Pierce III
Nachází se na podlaze hned za modrou bránou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.