Doom: Secrets a Collectibles – Level 11: The Necropolis

PC PS4 Xbox One

Kompletní přehled collectibles a secrets v 11. úrovni The Necropolis ve hře Doom.

1. Data Log 1: Cyber-Mancubus II
Od modré brány seskočte doleva k teleportu, použijte ho a objevíte se rovnou u data logu.

2. Data Log 2: Slayer´s Testament VI / Argent Cell
Od prvního data logu jděte dál, na rozcestí jděte doleva a seběhněte dolů k místu, kde se teleportují monstra. Pak pokračujte doleva a po schodišti vyběhněte k artefaktu. Od něj se následně otočte a objevíte truhlu s poslední Argent Cell.

3. Classic Map: Doom – House of Pain
V místnosti s powerupem Haste a žlutou lebkou prozkoumejte po vyčištění místnosti výklenek napravo od teleportu a objevíte páku, kterou přehoďte. Pak se vraťte k artefaktu Slayer´s Testament VII, otočte se od schodů dozadu a objevíte vstup do místnosti.

4. Data Log 3: Slayer´s Testament VII
Po aktivaci mechanismu za žlutou i modrou bránu se dostanete k šachtě, kterou seskočte dolů a na jednom konci tunelu objevíte artefakt.

5. Tealguy: Chainsaw Model
Seskočte další šachtou dolů a dostanete se na plošiny, kde na vás zaútočí Cacodémoni. Zamiřte po vznášejících se plošinách ke vstupu do jeskyně, který má tvar lebky a na poslední plošině se otočte. Poté jen seskočte na plošinu pod vámi a seberte figurku.

6. Elite Guard 1
Vstupte do tunelu jeskyně a mrtvola bude ležet u pravé zdi.

7. Field Drone
Pokračujte tunelem až do jeskyně a zamiřte do levého zadního rohu k zavřeným démonickým vratům, kde najdete posledního drona.

8. Elite Guard 2
Od drona pokračujte ven, tam zabijte nepřátele a pomocí odrážedla se vyneste do horní části. Zde vstupte do budovy, proběhněte chodbou a vzadu v místnosti objevíte mrtvého vojáka nalevo od brány.

9. Hazmatguy: Gauss Cannon Model
Až vyběhnete ven, tak zabijte 2 Cacodémony, vezměte si do rukou raketomet a zasáhněte oranžový symbol na obří lebce ve skále. Počkejte a uvidíte jak se vzduchem nese krychle s otazníky, která přistane za vámi a odkryje figurku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.