Doom: Secrets a Collectibles – Level 12: The VEGA Processing

PC PS4 Xbox One

Přehled všech secret a collectibles ve 12. úrovni The VEGA Processing.

1. Data Log 1: VEGA III
Hned na začátku levelu utíkejte do kontrolní budky před vámi a na panelech objevíte záznam.

2. Elite Guard 1
Vyběhněte ven z budovy, utíkejte rovně a za troskami po vaší pravici objevíte tělo mrtvého elitního vojáka.

3. Quakeguy: Hell Guard Model
Od elitního vojáka vylezte nahoru na vyvýšenou část, jděte rovně a na konci lávky seskočte níž. Ve zdevastované části jděte doprava, po trubkách se dostaňte až k zeleně ozářeným dveřím a otevřete je. Uvnitř tunelu jen dojděte k rozcestí a v chodbě nalevo objevíte figurku.

4. Data Log 2: Revenant III
Až ve velké místnosti zničíte dva mechanismy a aktivujete počítač, tak se vydejte kupředu a za vraty zlikvidujte monstra. Pokračujte dál, na rozcestí jděte rovně a vstupte do místnosti před vámi. Zde v části po vaší levici objevíte data log.

5. Elite Guard 2
Po sebrání modré karty s ní otevřete dveře napravo, projděte jimi a rovnou zamiřte do místnosti nalevo, kde si po vaší levici aktivujte automapu. Poté otevřete kartou modré dveře napravo a objevíte mrtvého elitního vojáka.

6. Classic Map: Doom – Command Control
Páka se nachází přímo za bednou, o kterou je opřený elitní voják, takže ji aktivujte a vraťte se do hlavní chodby. Vraťte se k vojákovi, který měl modrou přístupovou kartu, od něj jděte doleva a levou chodbou dojdete až ke vstupu do ukryté části s mapou z klasického Doomu.

7. Jungleguy: Cyber-Mancubus Model
Od Elite Guard 2 se otočte doleva a seskočte dírou v zemi do zamrzlé části. Tam se jen otočte, seskočte dolů na níže položenou plošinu pod vámi a na konci najdete figurku.

8. Data Log 3: Cyber-Mancubus III
Dostaňte se do místnosti, kde musíte zničit 4 chladící cívky, seskočte na plošinu před vámi a na panelech napravo od odrážecího mechanismu najdete data log o monstru Cyber-Mancubus.

9. Elite Guard 3
Naskočte na vlak, nechte se dovézt do velkého hangáru a ten vyčistěte. Pokračujte až k výtahové plošině, která začne šikmo vyjíždět směrem nahoru a až se rozjede, tak seskočte do prostoru pod ní, kde objevíte posledního elitního vojáka ve hře.

10. Data Log 4: Artificial Intelligence
Najdete ho nalevo od počítače, kterým započnete automatickou destrukci VEGA jádra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.