Doom: Secrets a Collectibles – Level 13: Argent D´Nur

PC PS4 Xbox One

Přehled všech secret a collectibles v poslední úrovni (13.), která nese název Argent D´Nur.

1. Secret 1: Benzín a munice do BFG
Po prvním střetu s nepřáteli vyběhněte po schodech nahoru a úzkou chodbou se dostanete ke schodišti, kde přímo naproti vám uvidíte, jak rudý paprsek energie míří vzhůru. Seběhněte po první části dolů, držte se pravé části a objevíte lebku ve zdi, kterou aktivujte. Následně se vraťte nahoru ke schodišti a ve zdi napravo (když stojíte zády k paprsku) se otevřela tajná skrýš.

2. Classic Map: Doom – Pandemonium / Secret 2: Benzín a munice do BFG
Až použijete artefakt a zabodnete ho do ostatků, tak se otočte doprava a podívejte se dolů. Uvidíte lebku, ke které seskočte a zmáčkněte jí. Následně jděte doleva, po pár krocích se otočte doprava a vyběhněte nahoru do kopečka k otevřeným dveřím. Za nimi se jeskyní vydejte dál a hned jak se vytáhnete na vyvýšenou část, tak naproti u stěny objevíte hodně špatně viditelnou páku, kterou přehoďte. Napravo se otevře vstup do klasické mapy. Jakmile opustíte klasickou mapu a dojdete k dalšímu secret místu.

3. Cosmoguy: Chaingun Model
Od posledního secretu jděte ke srázu a seskočte na velké prostranství, kde budete muset zabít hordu nepřátel. Pak vylezte na můstek a postavte se čelem k obrazu démonické hlavy. Vyběhněte nahoru po schodech nalevo a v dalších schodech objevíte díru, kterou vlezte do prostoru za nimi a objevíte figurku.

4. Secret 3: BFG munice a mega-zdraví
Po zapíchnutí relikvie do ostatků druhého monstra se podívejte dolů a kupředu. Otevřela se lebka ve skále, kam se vydejte a seskočte dolů. Hned na začátku si povšimněte vrata se symbolem lebek, kam se za chvíli vrátíte. Utíkejte tunelem kupředu a hned jak po sutinách vylezete o kousek výše, tak napravo zmáčkněte lebku. Ta otevře zmíněné vrata a za nimi objevíte secret.

5. Goldguy: Spider Mastermind Model
Automaticky za zabití finálního bosse ve hře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.