0

Hitman: Návod – Paris: The Showstopper

Cíl 1: Viktor Novikov
Způsob zabití: Utopení

Vstupte do paláce, shlédněte příchod vašeho prvního cíle Viktora Novikova, a pokračujte průchodem napravo od schodiště. Pravými dveřmi vstupte do chodby, vyběhněte ven mezi lidi, kteří popíjejí drinky, a dejte se doleva. Na konci sejděte po schodech do zahrady, dejte se doleva a přimkněte se k budově po vaší levici, dokud nedojdete ke vstupu do suterénu. Zde objevíte dva číšníky, kteří vám odkryjí příležitost, jak se Novikova zbavit, a to za pomoci jeho oblíbeného míchaného nápoje zvaného Bare Knuckle Boxer. Počkejte, dokud se nerozdělí a jeden z číšníků neprojde kolem vás. Teprve poté sejděte dolů do suterénu za druhým z nich, zezadu se k němu připližte a přiškrťte ho. Následně se převlékněte do jeho oblečení a tělo schovejte do velké bedny. Dvojitými dveřmi v zadní části vyjděte na chodbu, dejte se doprava a na konci chodby vstupte do kuchyně po vaší levici, kde na stole najdete recept zmíněného koktejlu.

Nyní stejnou cestou zamiřte ven z budovy, vyjděte po schodech nahoru a přímo před vámi uvidíte další, které hlídají dva bodyguardi. Jelikož jste číšník, tak v klidu zamiřte do budovy, vstupte do prvních dveří po vaší levici a v levém zadním rohu seberte jed na krysy. Pak pokračujte dveřmi naproti těm, kterými jste vstoupili do místnosti a dostanete se k baru, kde umíchejte koktejl pro Novikova. Hned, jak to uděláte, tak přidejte jed a počkejte, dokud se neobjeví. Krátce poté, co se objeví, se drinku napije a udělá se mu špatně. Sledujte ho tedy na nedaleký záchod a mezitím, co bude zvracet, tak ho utopte v záchodové míse a následně jeho tělo schovejte ve skříni.

Splněné výzvy:

A Drink to Die For
Bare Knuckle Boxer
Drowned Rat
Hold My Hair
Someone Could Hurt Themselves
The Moneyman

Cíl 2: Dalia Margolis
Způsob zabití: Uškrcení strunou v převleku za Helmuta Krugera

V převleku za číšníka se vydejte zpět ke schodišti, kde jste na začátku hry viděli scházet Novikova, dejte se kolem něj doleva a vstupte do místnosti po vaší levici. Zde objevíte mladou dvojici, která si bude povídat o jednom z modelů jménem Helmut Kruger. Jakmile se vám naskytne příležitost a dvojice skončí rozhovor, tak se otočte a projděte dveřmi do šatny, kde jsou všichni modelové a modelky. Zamiřte na opačnou stranu a pokračujte až ven z budovy, kde na trávníku nedaleko helikoptéry uvidíte fotografku i s Helmutem. Po focení ho sledujte do zadní části zahrady, počkejte, až odbočí doprava a ukryjte se za stromy po vaší levici, odkud vyslechněte první část rozhovoru mezi ním a Dahliou. Poté půjde blíž k zábradlí a zavolá svému známému. Počkejte, až všichni bodyguardi půjdou směrem od vás, přikraďte se za něj a omračte ho.

Následně rychle odtáhněte tělo dozadu do zahrady a převlečte se do jeho šatů. Vraťte se k místu, kde jste ho omráčili, seberte telefon a zavolejte Dalii, které se 47 automaticky zeptá na místo setkání. Vraťte se do šatny, kterou jste dříve procházeli, u Helmutova stolu se nechte nalíčit a zamiřte na molo. Po přehlídce bude konečně čas setkat se s Daliou a tak se vydejte do zadní části paláce, odkud jste pokračovali do zahrady s vrtulníkem a vyběhněte po schodech napravo. Projděte dveřmi nedaleko schodiště, vyběhněte po dalších schodech a přes místnost, kde probíhá aukce, pokračujte až do místnosti s Daliou. Sedněte si na pohovku, odkývejte ji její plán a poté, co zamíří na balkón, ji uškrťte strunou a tělo schovejte do skříně. Poté si to jen v poklidu namiřte k helikoptéře a v ní ukončete misi jako Helmut Kruger.

Splněné výzvy:

15 Seconds of Fame
More Than You Bargained For
No Evidence
Novikov´s Personal Ride
Piano Man
Silent Assassin
The Mastermind
The Undercover Model

xDante1986

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..