L.A. Noire: Návod – Případ 1: Upon Reflection

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Alleway Crime Scene

Po úvodní animaci se ocitnete ve vozidle a podle mapy budete muset dojet k místu činu, kde se setkáte s dvojicí detektivů, kteří vám objasní aktuální situaci. Na konci uličky prozkoumejte kaluž krve a zakrvácené dveře (vodítko: Bloodstain). Poté se podívejte do uličky nalevo od dveří a po pár krocích uslyšíte zvuk, který odkazuje na vodítko. Zmáčkněte tlačítko A, díky čemuž se Cole podívá nahoru a v odraze okna uvidí zbraň na střeše. Pokračujte tedy dál za roh, vylezte po okapové rouře na střechu a tam seberte revolver. Natočte si ho tak, abyste viděli jeho levou stranu a zjistíte, že se jedná o Smith & Wesson, S/N: S71893 (vodítko: Smith & Wesson revolver). Následně prozkoumejte komoru revolveru a zjistíte, že z něj bylo dvakrát vystřeleno. Slezte ze střechy dolů, promluvte si se svým partnerem a ten vám řekne o místním obchodu se zbraněmi, který je vzdálený jen několik bloků. Zmáčkněte tlačítko Back, vyberte Locations a zvolte Gun Store jako váš další cíl. Nyní se jen vraťte zpět k autu a dojeďte ke zmíněnému obchodu, který se nachází v South Central Avenue.

Central Guns

Uvnitř si automaticky promluvíte s majitelem, který zmíní, že zbraň prodával a ukáže vám knihu objednávek (vodítko: Gun store ledger). Otevřete ji, podívejte se na pravou stranu a podle dostupných informací vyberte osobu jménem Errol Schroeder. Pak se vraťte k vozu a zamiřte k jeho bytu.

Schroeder´s Apartment

Přeběhněte přes cestu, vstupte do budovy a prozkoumejte schránky na pravé zdi, z nichž zjistíte, že Schroeder žije v bytě číslo 2. Vyběhněte po schodech nahoru, zaklepejte na dveře a shlédněte animaci, po níž vás čeká první souboj. Následujte tedy příkazy na obrazovce, sundejte útočníka k zemi a ze šuplíku otevřené komody vytáhněte zelený zápisník (vodítko: Schroeder´s notebook) Na druhé straně najdete jméno detektiva Floyda Rose, čímž ukončíte tento případ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.