L.A. Noire: Návod – Případ 18: The Set Up

PC PS3 PS4 Xbox 360 Xbox One

Locker Room

Po úvodní animaci, ve které uvidíte porážku boxera, se dostanete k šatnám a uvidíte, jak se manažer a trenér vítěze pokoušejí dobít dovnitř. Jakmile zjistíte, že byl celý zápas zaplacený, aby dotyčný prohrál, tak bude vašim úkolem ho najít dřív, než to udělají ostatní. Uvnitř šatny jděte ke skříňkám, otevřete druhou zleva patřící Hammondovi a uvnitř najdete notes se vzkazem (vodítko: Bookmakers´ odds). Opusťte šatnu, shlédněte animaci s Mickeym Cohenem a zamiřte k hlavnímu vstupu do sportovního centra, kde použijte telefon, abyste zjistili adresu hotelu El Mar, kam se rovnou vydejte.

Hotel El Mar

Ihned po příjezdu si promluvte s mužem na recepci, který se jmenuje Daniel Ullman a ukáže vám knihu hostů, kde si povšimněte muže pod pseudonymem Winston Churchil. Poklepejte na jeho jméno, zamiřte po schodech nahoru a vstupte do bytu 207. Ve vysypaném koši pod oknem najdete telegram (vodítko: Telegram) a na komodě útržek lístku do kina (vodítko: Movie ticket stub). Na kruhovém stolku v rohu místnosti seberte noviny, podívejte se na inzerát v pravém spodním rohu (vodítko: Magazine coupon) a pokračujte k nočnímu stolku u postele, kde objevíte kalkulaci možného profitu z výhry u jednotlivých bookmakerů (vodítko: Bookmakers´ payouts). Poté opusťte hotel a vydejte se na adresu, kde sídlí Candy Edwardsová.

Aleve Motel

Zeptejte se recepční na pokoj Candy a dozvíte se, že má pokoj 7. Vyjdete ven z hlavní budovy, dejte se doleva a vyběhněte nahoru do patra. Vykopněte dveře do bytu a na místě narazíte na Hammondova manažera, kterého porazte v pěstním souboji, načež omdlí. Po jeho porážce se podívejte do jeho levé vnitřní kapsy a objevíte vystřelovací nůž, v pravé kapse pak seznam bookmakerů. Na komodě v pokoji si prohlédněte lístek na autobus (vodítko: Bus ticket) a vedle něj se nachází i pohlednice lodi Ascania (vodítko: Cunard Ascania). Jakmile prozkoumáte všechny uvedené věci, tak by měla Candy nabrat vědomí a budete ji moci vyslechnout.

Výslech Candy Edwardsové

  • Whereabouts of Hammond: Accuse/Lie (důkaz: Magazine coupon)
  • List of odds recovered: Accuse/Lie (důkaz: Bookmakers´ odds nebo Bookmakers´ payouts)
  • Plans to leave town: Bad Cop/Doubt

Pronásledování Candy

Hned na začátku dne uvidíte, jak se Phelps kryje za noviny a bude muset po svých pronásledovat Candy. Nejlepší metodou je držet si opravdu odstup a krýt se za jednotlivé překážky. Držte se vzadu a ve chvíli, kdy Candy zajde za roh, nebo budete mít v cestě překážku, tak rychle doběhněte poblíž a ukryjte se, aniž by si vás všimla. Candy má tendenci se otáčet jen v případě, že jste moc blízko, takže zpovzdálí by mělo být vše v pořádku. Až se dostanete do úzké uličky, tak budete vědět, že jste na konci svého putování, protože Candy zamíří k nedalekému bookmakerovi.

Thrifty Liquor

Po rozhovoru s bookmakerem zamiřte k telefonu a pomocí tužky zašeďte vzkaz na stránce, díky čemuž odkryjete adresu dalšího bookmakera (vodítko: Bookie´s notepad). Na nic nečekejte, nasedněte do auta a zamiřte do Examiner Drugstore.

Examiner Drugstore

Bookmaker Mervin vám sdělí informace o Candy a odkáže vás na kartičku u telefonu. Jděte k němu, prohlédněte si reklamní kartu taxi služby (vodítko: Yellow Cab Co. card) a použijte telefon, abyste zjistili číslo taxíku, který veze Candy. Pokud v tuto chvíli nemáte adresu třetího bookmakera z hlášení v rádiu, tak se na něj zeptejte Mervina a následně se k němu vydejte.

Ray´s Bookmakers

Na místě uvidíte, jak Candy nasedá do taxíku a tak ho budete muset pronásledovat. Držte se v povzdálí a v žádném případě se moc nepřibližujte, nebourejte, ani nezapínejte sirénu, protože budete nápadní a může dojít k odhalení. Nakonec taxík zastaví na autobusovém nádraží.

Interstate Bus Station

Vstupte do hlavní budovy, použijte noviny na jedné ze sedaček a sledujte Candy, která se podívá na odjezdy autobusů a odebere se na dámské toalety. V tu chvíli se tam vydejte i vy a uslyšíte střelbu. Pak vykopněte dveře a v zadní kabince najdete postřelenou a rovněž umírající Candy. Poté prozkoumejte revolver na podlaze (vodítko: Revolver) a také lístek uvnitř kabelky a zamiřte do kina.

Egyptian Theatre

Po příjezdu shlédněte sekvenci, postřílejte 2 Carlovi poskoky a poté i samotného Carla, který po vás začne střílet. Po jeho zabití už jen vyslechněte poručíka Colmyera a ukončete tento případ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.