L.A. Noire: Novely

PC PS4 Switch Xbox One

Do remasterované verze L.A. Noire přibylo několik nových druhů collectibles, mezi které patří i knižní novely. Těch je ve hře celkem 8 a jelikož je herní mapa poměrně rozlehlá, tak určitě přijdou vhod jejich lokace. Ještě jednou doplním, že v původní verzi pro Xbox 360 a PS3 tento obsah nenajdete.

Novela: What´s in a name? (příběh 6)
Čtvrť: Hollywood
Lokace: Zamiřte na policejní stanici v Hollywoodu, vstupte do budovy a vyběhněte po schodech do druhého podlaží. Kolem kanceláře poručíka Colmyera zamiřte na terasu a tam najdete novelu na stolku napravo.

Novela: Post-War Boom (příběh 8)
Čtvrť: Hollywood
Lokace: Mezi ulicemi Cahuenga Boulevard a Vine Street se nachází park, kde najdete novelu na jednom z piknikových stolů se slunečníkem.

Novela: Black Dahlia & White Rose (příběh 4)
Čtvrť: Hollywood
Lokace: V bezejmenné ulici jižně od Romaine Avenue se mezi obchody nachází malá zahrada s piknikovými stoly se slunečníky, kde na jednom z nich objevíte další novelu.

Novela: Hell of an Affair (příběh 7)
Čtvrť: Wilshire
Lokace: Na policejní stanici ve Wilshire Police Station vyběhněte po schodech do horního podlaží a vstupte do kanceláře Bunco Division. Hned jak to uděláte, tak najdete novelu na stole před vámi.

Novela: See the Woman (příběh 2)
Čtvrť: Wilshire
Lokace: Na křižovatce Beverly Boulevard a Union Avenue se nachází autobusové nádraží. Malými dveřmi napravo vstupte do jídelny a v zadním boxu napravo naleznete novelu.

Novela: School for Murder (příběh 5)
Čtvrť: Wilshire
Lokace:  Kousek na východ od autobusového nádraží se nachází stadión, kam vyběhněte po schodech na východní straně a přímo naproti vám bude tribuna, na kterou vylezte a objevíte novelu.

Novela: Naked Angel (příběh 3)
Čtvrť: Wilshire
Lokace: Na severovýchod od stadiónu se nachází kruhová cesta přimknutá ke Glendale Boulevard, kde se nachází kavárna Reggie´s Café. Vstupte dovnitř a na jednom ze stolů vzadu najdete novelu.

Novela: The Girl (příběh 1)
Čtvrť: Central LA
Lokace: Z křižovatky Main Street a 5th Street běžte kousek na východ a na jižní straně najdete obchod se zbraněmi Eaglesons. Vstupte dovnitř, seběhněte dolů do suterénu, kde se nachází střelnice a v posledním boxu najdete novelu na pultu.,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.