L.A. Noire: Zlaté nahrávky

PC PS4 Xbox One

Zlaté nahrávky v podobě gramofonových desek jsou druhým extra collectiblem v L.A. Noire Remastered edici. Ve hře jich je celkem 20 a jsou rozesety po celém městě, takže vám tento přehled značně usnadní jejich nalezení. Tento druh collectibles není potřeba ke 100% dokončení hry, ale potřebujete ho pro zisk achievementu, trofeje s názvem You Found My Tune!.

Zlatá nahrávka: 1/20
Čtvrť: Hollywood
Lokace: Severně od rohu Franklin Avenue a Cahuenga Boulevard se nachází jídelna, ve které najdete nahrávku na zemi vedle jukeboxu.

Zlatá nahrávka: 2/20
Čtvrť: Hollywood
Lokace: Vstupte do jazzového baru The Blue Room na rohu Gower Street a Hollywood Boulevard, uvnitř zamiřte do hlavního sálu a dejte se doprava. Vzadu u zábradlí najdete desku.

Zlatá nahrávka: 3/20
Čtvrť: Hollywood
Lokace:  Zamiřte po Carlos Avenue na východ a naproti druhé úzké uličky najdete budovu s nádvořím. Zamiřte ke vstupu do budovy, vyběhněte po schodech nahoru k bytu a přímo před dveřmi najdete nahrávku.

Zlatá nahrávka: 4/20
Čtvrť: Wilshire
Lokace: Vydejte se po Kenmore Avenue na jih k Melrose Avenue a mezi první a druhou ulicí po levé straně narazíte na oplocené staveniště. Jakmile vstoupíte do jeho prostor, tak se dejte kolem plotu doprava a poblíž potrubí narazíte na čtvrtou nahrávku.

Zlatá nahrávka: 5/20
Čtvrť: Wilshire
Lokace: Na rohu Kingsley Drive a Rosewood Avenue se nachází jídelna Joe´s Drive-in Diner. Vstupte dovnitř a přímo před jukeboxem najdete zlatou desku.

Zlatá nahrávka: 6/20
Čtvrť: Wilshire
Lokace: Na rohu Beverly Boulevard a Catalina Street se nachází obchod Just Picked Fruit Market. Vstupte hlavním vchodem dovnitř, zahněte doprava a vzadu najdete desku na dřevěné bedně.

Zlatá nahrávka: 7/20
Čtvrť: Wilshire
Lokace: Z křižovatky Alexandria Avenue a 3rd Street zamiřte neoznačenou ulicí na sever a po levé straně uvidíte modrý dům. Oběhněte ho a vzadu mezi domem a přístřeškem najdete nahrávku na podlaze.

Zlatá nahrávka: 8/20
Čtvrť: Wilshire
Lokace: Vydejte se na křižovatku 9th Street a Grand View Street, v severovýchodním kvadrantu zamiřte k staršímu bílému domu s modrým orámováním a za domem objevíte přístřešek, který patří sousedům. Uvnitř se nachází osmá zlatá nahrávka.

Zlatá nahrávka: 9/20
Čtvrť: Central LA
Lokace:V západní části najdete na jižní straně 3rd Street Drive-in restauraci s nápisem Bowl. Uvnitř najdete zlatou desku přímo před jukeboxem stejně jako v Joe´s Drive-in Diner.

Zlatá nahrávka: 10/20
Čtvrť: Central LA
Lokace: Vydejte se do čínské čtvrti a na malém nádvoří najdete dřevěné pódium se zástěnou, vedle které se nachází zlatá nahrávka.

Zlatá nahrávka: 11/20
Čtvrť: Central LA
Lokace: Zamiřte na křižovatku, kde se spojují ulice Figueroa Street a Flower Street a pokračujte na sever. Na mapě uvidíte velkou budovu ve tvaru L, ke které se vydejte, a utíkejte dozadu. V malé modré místnosti, kterou zde objevíte, najdete na podlaze další nahrávku.

Zlatá nahrávka: 12/20
Čtvrť: Central LA
Lokace: Vydejte se po Grand Avenue na sever, a jakmile dojedete na most, tak po levé straně uvidíte tábor bezdomovců. Dostaňte se do něj a v největším přístřešku, který je téměř pod mostem, najdete desku.

Zlatá nahrávka: 13/20
Čtvrť: Central LA
Lokace: Nachází se v levém kvadrantu mezi ulicemi Flower Street, 2nd Street, 1st Street a Grand Avenue. Od nápisu Flower (na mapě) utíkejte uličkou kupředu, dejte se doleva a v rohu vyběhněte po schodech nahoru. Vedle popelnice najdete ležet další zlatou desku.

Zlatá nahrávka: 14/20
Čtvrť: Central LA
Lokace: Na rohu Hill Street a 1st Street se nachází policejní stanice, kde jste začínali na dopravním. Seběhněte do suterénu, vstupte do Technical Services a nahrávku najdete ležet přímo na papírových krabicích.

Zlatá nahrávka: 15/20
Čtvrť: Central LA
Lokace: Z křižovatky 2nd Street a Broadway se vydejte na sever a po pravé straně objevíte jídelnu Mirror Press Diner. Levými dveřmi vstupte do jídelny a vzadu na stole objevíte zlatou desku.

Zlatá nahrávka: 16/20
Čtvrť: Central LA
Lokace: Z křižovatky Alameda Street a neznámé ulice (jižně od Union Station a El Pueblo de Los Angeles) zamiřte na východ a dostaňte se až na křižovatku, kde po pravé straně uvidíte Cavanagh´s Bar. Uvnitř jděte k automatu na cigarety napravo a vedle něj objevíte nahrávku.

Zlatá nahrávka: 17/20
Čtvrť: Central LA
Lokace: Vydejte se ke křižovatce Flower Street a 6th Street a v jihovýchodní části objevíte restauraci Southern Fried. Vstupte dovnitř a seberte zlatou desku z podlahy vedle jukeboxu.

Zlatá nahrávka: 18/20
Čtvrť: Central LA
Lokace: Z křižovatky 9th Street a Grand Avenue zamiřte na západ a po levé straně objevíte obchod Uncle Sam´s Army Surplus. Vstupte dovnitř a seberte desku z pultu.

Zlatá nahrávka: 19/20
Čtvrť: Central LA
Lokace: Po Olive Street zamiřte na sever a hned, jak se dostanete na 8th Street, tak odbočte doprava. Po několika metrech uvidíte po levé straně vstup do hotelu Bristol. Vejděte dovnitř, utíkejte chodbou rovně a na konci projděte dveřmi napravo do potemnělé chodby, kde kouří postarší muž. Kousek za ním je hromada krabic a u nich leží zlatá deska.

Zlatá nahrávka: 20/20
Čtvrť: Central LA
Lokace: Z křižovatky Olympic Boulevard a Central Avenue pokračujte na jih a po 10th Street na východ. Zastavte se u třetí křižovatky, kde na střeše budovy uvidíte reklamní billboard Delapore Rat-B-Gone a rozrazte autem zavřenou bránu. Přímo naproti vám uvidíte dům se žlutým schodištěm, po kterém se dostanete k poslední nahrávce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.