0

Legacy of Kain Soul Reaver: Návod – Část 1: Začátek

Vydejte se nahoru do kopce, doběhněte do kruhové místnosti a narazíte na bránu, která slouží jako teleport. Stoupněte si na vyznačené místo před ní, čímž ji aktivujete a vydejte se uvolněnou chodbou dál. V další místnosti se musíte nasytit dušemi pomocí O a získat tak ztracené zdraví, které je vyobrazeno v pravém spodním rohu obrazovky. Následně se vydejte dál, držte se pokynů na obrazovce a přeskákejte po plošinách kupředu, přičemž nakonec musíte využít své schopnosti plachtit a dostat se tak přes větší propast. O kousek dál zabijte v jámě dvě monstra, vysajte jejich duše a vyskočte vysokým skokem nahoru do chodby, odkud pokračujte do části, kde vám bude vysvětlen přechod mezi materiálním a spektrálním světem.

Screenshot 2016-04-05 20-37-01 Screenshot 2016-04-05 20-43-35 2

Postavte se do modrého portálu na podlaze (Planar Portal), zmáčkněte Select a pomocí □ se přepněte do materiálního světa (musíte mít plný život, který si můžete doplnit vysátím duší). Jedinou cestou se vydejte dál, přeplachtěte přes vodní příkop, který je pro vás v materiálním světě smrtící a na konci chodby projděte dveřmi. Za nimi shlédněte krátkou animaci, přeplachtěte ke dvěma monstrům naproti a několika ranami je oslabte. Poté je můžete chytnout podržením tlačítka ∆ a následným puštěním je hodit do vody, slunečního světla nebo na bodáky, které můžete vidět na stěnách. Až je zabijete, tak vysajte jejich duše a pomocí tlačítek R2 + L2 se porozhlédněte po místnosti (když stojíte čelem k vodě, tak se podívejte nahoru a doprava a uvidíte skrytou chodbu).

Screenshot 2016-04-05 21-18-19 Screenshot 2016-04-05 21-43-40

Utíkejte k velkému bloku v rohu, přidržením □ ho chytněte a odtlačte pod zmíněnou chodbu. Poté skočte na blok, z něj pomocí vysokého skoku do chodby a na jejím konci projděte dveřmi. Dostanete se ke svatostánku klanu a tak budete muset shlédnout krátkou sekvenci. Po jejím skončení si vedle brány vezměte první zbraň v podobě špičaté tyče, díky které můžete omráčené nepřátele nabodnout zmáčknutím ∆. Až je oba zabijete, tak pokračujte uličkou kolem ohniště a jedinou cestou zamiřte kupředu. Po cestě zabijte další monstrum, doběhněte k prvním dveřím po vaší levici a těmi se dostanete až k teleportační bráně, kterou si aktivujte (1 – Lake Of The Dead). Následně se utíkejte nazpět a pokračujte k jezeru mrtvých.

Screenshot 2016-04-05 21-48-55 2 Screenshot 2016-04-05 21-51-34

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..