0

Secret Files Tunguska: Návod – Tunguzka

Ze zadní části džípu sundejte rýč, následně si prohlédněte džíp zblízka a seberte kečup a lékárničku. Potom prohledejte lékárničku, ve které objevíte vodku a vstupte do stanu napravo.  Uvnitř si promluvte s mužem a ten vás požádá o lék. Ze špalku si vezměte hrnek, následně dřevěnou vařečku z komody nalevo a v pravé části stanu objevíte nůžky pověšené na kůlu. Poté vytáhněte mřížku z ohniště a prohledejte střapce visící u stropu, ze kterých získáte motouz. Opusťte stan, jděte doprava a použijte rýč na strom. Seberte spadlou kůru, do hrnku naberte pryskyřici ze stromu a pomocí rýče rozbijte bednu u stanu. Posbírejte trosky rozbité bedny, jděte doleva a položte kůru do koryta na vodu.

Poté oddělejte zátku v sudu, počkejte, až voda vyteče do koryta a použijte na ni hrnek se smůlou. Následně jděte doprava a vstupte do další části. Ze země nalevo seberte špičatý kámen, rýčem vykopejte hořec napravo a na díru v zemi použijte mřížku. Položte na něj hrnek, následně si ho spolu s mřížkou vezměte zpět a vraťte se ke korytu s vodou. Pomocí kamene nabruste nůžky, ustřihněte srst soba a tu pak zkombinujte s motouzem. Svázanou srst spojte s dřevěnou vařečkou a štětec, který vyrobíte, ponořte do hrnku se smůlou. Vstupte do stanu, použijte štětec na kousky pergamenu v ohništi a vzniklý lékařský předpis ukažte ležícími muži, od kterého dostanete lahvičku. Vyjděte ven, naberte do ní vodu a vraťte se zpět do stanu.

Položte lahvičku k louskáčku na komodě nalevo, vložte do louskáčku hořec a vezměte si lahvičku zpět. Poté ji zkombinujte s kečupem a vodkou v inventáři a máte všechny ingredience, které potřebujete. Na ohniště položte trosky rozbité bedny, zapalte je pomocí zápalek a položte mřížku na své místo. Na něj položte lahvičku, vezměte si ji zpátky a použijte ji na zraněného muže. Ten se probere k životu a vy se dostanete do zakázané oblasti. Kolem domu se dejte po pěšině doleva a tam seberte hadici a petrolejovou lucernu visící na kůlu. Následně se vydejte po cestě na sever do lesa a objevíte vrak náklaďáku. Prozkoumejte ráfek a získáte dvě matice. Následně použijte hadici na nádrž nalevo od ráfku, poté i vodku a láhev naplníte motorovou naftou.

Vraťte se dozadu za dům, nalijte palivo do generátoru a použijte obě matice na cívku, čímž je zmagnetizujete. Nyní jděte před dům, vstupte do něj a ze země seberte střep a ze zničené komody zase hadr. Vyjděte dveřmi ven, použijte hadr na pravé okno a vraťte se dovnitř. Zkombinujte petrolejovou lucernu s hadrem, podívejte se na komín a zapalte lampu pomocí zápalek. Poté použijte nasátý hadr na zadní stěnu komína a objevíte tajná čísla. Pak seberte alobal nalevo a opusťte prostor komína. Podívejte se na kompas vedle komína a čeká vás další puzzle, ve kterém musíte namířit střelku do pozice, které symbolizují čísla v komíně. Vložte matice na jižní a západní kolík, zmáčkněte tlačítko uprostřed a vezměte si matky zpět.

Následně položte jednu matici na východní kolík, znovu stiskněte tlačítko a seberte ji. Pak dejte matice na západní a severní kolík, aktivujte středové tlačítko a obě matice si vezměte zpět do inventáře. Nakonec dejte matici na jižní kolík, zmáčkněte tlačítko a objevíte tajnou přihrádku nad komínem. Prozkoumejte ji a získáte pár dokumentů a pásku s filmem. Tu vložte do promítačky, pokuste se film přehrát a zjistíte, že je prasklá žárovka. V inventáři tedy zkombinujte alobal se střepem, výsledek použijte na projektor a přehrajte si film. Po jeho skončení už jen shlédněte animaci a připravte se na cestu na Kubu.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..