Zaklínač 3: Divoký hon – Bílý racek

PC PS4 Xbox One
Bílý racek
Bílý racek2
Zisk: Tento recept si můžete za 62 korun koupit u Tomiry v Bělosadu, u bylinkáře v opuštěné osadě na jihu Bělosadu, u trpasličího bylinkáře v jižní části Novigradu, u zaříkávače, který bydlí nedaleko Větvic nebo u bylinkáře v Husí pípě.
Potřebné přísady
1x Likér z mandragory 1x Prázdná láhev
1x Písečnice 1x Redanský bylinkový likér
1x Třešňový likér
Využití pro výrobu
Všechny alchymistické substance vyjma mutagenů
Všechny elixíry prvotřídní úrovně

16 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Bílý racek

 1. Bohužel jsem u vás nenašel kde bych mohl najít recept na Likér z Mandragory a také Třešnovy likér. Takže kdyby mi mohl někdo poradit tak budu rád.

  1. Ahoj, nenajdeš ho nikde, protože není…dají se pouze koupit 100% je prodává ten prodejce nalevo od brány (naproti kováře Ferguse) ve Vranohradu

 2. Kdo potřebuje halucinogen bílý racek atˇ jede do Novingradu, konkrétně na Náměstí hiearchů. Redanský bilinkový likér a trochu likéru z mandragory prodává hospodský z hospody U Lednáčka (music bar kde učinkovala Priscilla), třešňový likér a likér z mandagory prodává na tom náměstí kupec(kousek od Vivaldiho banky a hořící hranice). Písecnici má tamější bylinkář. Prázdné lahve pak prodává jeden pobuda v docích(prodává jen prázdné lahve! a možná jen v noci) .

   1. Mirku nejsi nějak moc posunutý v příběhu nebo něco…. není mi jasné jak je možné, že ho nikde nemáš, protože je fakt v hodně lokacích.

  1. Ahoj tohle je základní recept a nemyslím si, že by to autoři změnili… zkus ze srandy načíst novou hru a hned v Bělosadu zkus zakoupit… nedávno jsem to pro někoho zkoušel a dostupný tam byl… žádný recept nejde koupit poté, co už ho máš u sebe… zkontroluj si jestli si náhodou nepřehlédl, pokud určitě ne, dej vědět a schválně klidně zkusím zapnout a udělat novou hru a otestovat.

   Pavel

 3. Tak mám tu hru už poměrně rozjetou( 26 úroveň) a začínat znovu se mi nechce, vyzkoušet to samozřejmě můžu,ale to mi asi nepomůže. Jestli to nebude tím, že jsem nechal umřít bylinkářku v Bělosadu.

 4. Ahoj, tak dnes jsem začal hrát znova Zaklínače a na začátku hry opravdu Tomira má recepty na Bílého racka i Trpasličí pálenku. Pokud je minete v první části hry, tak je pak otázkou kde všude se dají koupit. Pokusím se chvíli počkat (do Velenu) a pak koupit někde tam. Je tudíž možné že postupem v příběhu u Tomiry recept zmizí, ale i v nejnovějším patchi tam na startu hry pořád je. Problém je, že když ho tady koupíte, už nevidíte kdo jiný ho prodává. Já na startu u ní mohl koupit recepty – Bílý racek, Trpasličí pálenka, Trollí odvar, Odvar z polednice a Gryfí odvar.

 5. Ahoj zkus se podívat v alchymii do sekce alkohol….taky jsem tě recept hledat 2 dny u všech bylinkaru ve hře a pak jsem zjistil že jo mám ale v jiné kategorii…XD

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.