0

Zaklínač 3: Divoký hon – Elementálové: Ohniví elementálové

Pro boj s nimi se hodí: Dwimeritová petarda, Severní vítr, Olej proti magickým bytostem a znamení Aard.
Získatelné materiály: Golemovo srdce, Nabitý úlomek a Esence živlu.

Ohniví elementálové

„Prvního ohnivého elementála stvořil Ransant Alvaro. Bohužel, celou jeho laboratoř pohltily plameny a spálily ji na prach, spolu s každou další budovou v okolí.”

                                      Tarvix Sandoval, “Kořeny magického tajemna”

Oheň je nejničivější z živlů, pročež průbojná nebezpečnost tohoto stvoření, které ztělesňuje jeho esenci, nikoho  nepřekvapí. Ohniví elementálové vznikají během složitých magických obřadů za jediným účelem, kterou je zkáza. A o tu se snaží s vražedným odhodláním.

Tito elementálové používají útoky jako jsou ohnivé koule nebo srší proud plamene, který odstraní všechno z cesty a v mžiku oka to spálí na prach. Stejně jako golemové a další elementálové jsou imunní vůči jedu a krvácení a oheň je navíc ještě posílí, takže by nikoho nemělo napadnout proti nim používat znamení Igni. Ačkoliv jsou zranitelní stříbrnými čepelemi, tak se dokáží obrátit proti vám ve chvíli, kdy se k ohnivému elementálovi přiblížíte. To vše proto, že sálá neuvěřitelné teplo, které meč nasaje a poté vás spálí, takže byste na něj měli útočit spíš z dálky pomocí dwimeritových bomb, které jsou proti nim velmi účinné, a dále jen rychlými výpady kupředu.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..