0

Zaklínač 3: Divoký hon – Elementálové: Psi divokého honu

Pro boj s nimi se hodí: Dwimeritová petarda, Olej proti magickým bytostem a znamení Igni a Axie.
Získatelné materiály: Síra, Shnilé maso, Kost z příšery a Mozek z příšery.

Psi divokého honu

„U nohou Divokého Honu se drží jeho psi, kruté bestie, které jej následují jako oblaka prachu za kometou. Šeptem vyprávěné legendy vyprávějí o tom, že se občas zatoulají a sestoupí z noční oblohy na zem, přičemž v patách jim kráčí mráz a smrt.”

                                                                 Essi “Očko” Daven, trubadúrka

Psi Divokého Honu, kteří jsou, tedy alespoň podle toho, co se někteří odborníci domnívají, zrozeni z magického ledového krystalu. Klušou po boku svých přízračných pánů a doprovází je při jejich výpravách. Stejně jako vyhladovělí divocí psi jsou schopni pouze bezmyšlenkovitě zaútočit na cokoliv, co jim zkříží cestu.

Jejich hlavní zbraní jsou samozřejmě jejich zuby a drápy. Během boje takticky uvažují a spoléhají na to, že srazí nepřítele na zem a potom je roztrhají na kusy. Těžce zranění psi upadnou do určitého druhu šílenství, což zvyšuje jejich smrtící sílu. Tyto stvoření také využívají své síly, aby zmrazily zem okolo a vytvořili ostré ledové bodce. Tyto stvůry zrozené z mrazu, jsou citlivé na znamení Igni a zároveň je zde důvodné podezření, že je Axie zklidní a tím i jejich chuť po zabíjení.

Jejich ledový charakter jim navíc umožňuje čerpat sílu v extrémní zimě, takže byste si měli dát pozor a být ostražití, pokud s nimi bojujete v ledové bouři nebo oblastech pokrytých ledem. Elfské legendy praví, že sílí ve chvíli, kdy na obloze visí rudý měsíc, který ohlašuje příjezd Divokého Honu.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..