Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Junior

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: 11
Lokace: Novigrad
Aktivace: Po dokončení úkolu Zlámané květiny.

Odměna

 1. 150 zkušeností po rozhovoru s Dijkstrou.
 2. Až 40 zkušeností při použití axie na strážné před arénou.
 3. 150 zkušeností za přečtení dopisu v tajné skrýši.
 4. Až 40 zkušeností při použití axie na strážné před kasinem.
 5. Až 100 korun podle sázky lze vyhrát nad prvním hráčem v kasinu.
 6. Až 100 korun podle sázky lze vyhrát nad druhým hráčem v kasinu.
 7. Až 40 zkušeností, když použijete Axii na vojáka u vchodu do jeskyně.
 8. 150 zkušeností po rozhovoru s Vernonem Rochem.
 9. 150 zkušeností po rozmluvě s Radovidem.
 10. 500 zkušeností, jakmile se vypořádáte se Zkurvysynem.

Úkol: Vydejte se k lázním, zabouchejte na dveře a počkejte, dokud nebudete vpuštěni. Pak následujte Happena, odložte si své věci do skříňky a pokračujte do zadní části lázní, kde se setkáte s Tesákem, Sigim a Francisem, králem žebráků. Po chvíli budete napadeni zkurvysynovými vojáky, které zabijte a vyzpovídejte trojici ohledně potřebných informací. Tesák s Francisem odejdou a vy budete moci dál mluvit se Sigim, ze kterého vytáhněte další informace (150 zkušeností). Poté opusťte lázně, vydejte se k Juniorovu domu a tam narazíte na Tesákovi muže, kteří už oblast vyčistili. Použijte tedy své smysly, v přízemí zkontrolujte knihy na zemi a o patro výš oblečení na zemi a nářadí na stěně. Nic dalšího už v domě není a tak pokračujte do severovýchodního rohu Novigradu, kde se nachází vstup do arény. Stráže okouzlete pomocí Axie, nebo je uplaťte a zamiřte do podzemí, kde si promluvte s Igorem a požádejte ho o práci. Bude si vás chtít vyzkoušet, takže zamiřte do arény a zabijte všechny, kteří se objeví. Nakonec se na scéně objeví nová osoba, kterou bude Junior a ten na vás pošle všechny, aby vás zabili.

047 048

Zlikvidujte tedy várku nepřátel v čele s Igorem a vezměte si od něj klíč od novigradské arény. Pokračujte dál do horní části, kde jste se setkali s Igorem, zabijte další Juniorovi muže a vedle židle prohledejte malou truhličku, ve které najdete Igorův dopis, který si přečtěte. Vraťte se k aréně, od mříží se otočte čelem vzad a utíkejte ke zdi naproti, kde zjistíte pomocí smyslů, že je za ní schovaná tajná místnost. Znovu použijte své smysly, otočte pochodní na zdi napravo a uvnitř místnosti si z truhly vezměte záhadný dopis, který si rovnou přečtěte. Následně se vydejte za Dijsktrou, řekněte mu o spojení mezi Radovidem a Juniorem a ten vás odkáže na Vernona Rocheho. Než se za ním vydáte, tak zamiřte do kasina v Novigradu. Nejprve u vchodu obejděte stráž (můžete je uplatit nebo použít Axii), pak si uvnitř promluvte s obchodníkem a ten vám řekne, že nejprve musíte hrát na běžných stolech, takže se vydejte nahoru do patra a v partičce Gwintu porazte alespoň 2 hráče. Jakmile se tak stane, objeví se obchodník a nabídne vám hrát o vyšší sázky. Jeho nabídku samozřejmě přijměte a po chvíli zjistíte, že to byla jen past a budete muset zabít strážné i zmíněného obchodníka.

049 050

Pak osvoboďte trpaslíka Rica a probojujte se ven z kasina. Poté se vydejte na jihovýchod do partyzánského tábora, který je ukrytý v podzemí a promluvte si s Rochem o Zkurvysynu Juniorovi (150 zkušeností). Poté se vydejte k oxenfurtskému mostu a společně s Rochem zamiřte do šachového klubu (150 zkušeností), kde narazíte na krále Radovida a dozvíte se od něj místo, kde se Zkurvysyn ukrývá. Vydejte se tam, promluvte si se strážemi a řekněte jim, že jste přišli kvůli kurvám. Následně vám řeknou, že ty musíte přivézt zadem přes podzemí, takže se vydejte k vyznačenému domu a uvnitř slezte po žebříku do podzemí. Tím proběhněte až k zatarasené zdi, kterou odpalte petardami a zlikvidujte Juniorovu ochranku. Následně se probojujte do horního patra domu, kde se s Juniorem setkáte a také budete svědky toho, co udělal. Vyzpovídejte ho a budete opět přeneseni do hry za Ciri v úkolu Návštěva u Juniora. Vylezte po žebříku a plošinách na střechu domu, přeběhněte až k vyznačenému místu a seskočte dolů na balkón. Tam si otevřete okno, kterým vlezete do místnosti a následně budete muset porazit Juniora v souboji. Až to dokonáte, tak si pročistěte cestu domem a vyběhněte na ulici, kde se hra přenese zpět ke Geraltovi. Jakmile ukončíte Juniorův život (500 zkušeností), tak se probojujte ven z domu a odchytí vás vojáci krále Radovida s tím, že je potřeba oplatit laskavost. Ten záhy dokončíte a pak se vraťte do Novigradu za Priscillou, které povězte o tom, co se opravdu stalo.

051 052

2 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Junior

 1. V aréne si po víťaztve nad prvým protvníkom môžete vybrať, či ho zabijete alebo necháte žiť. Ak ho ušetríte, odvďačí sa vám tým, že vám bude v ďalších súbojoch v aréne pomáhať.

 2. To horní patro se myslí jako přízemí nebo až nahoru, protože mám dveře do 1.patra zamčené a nevím, kde hledat klíč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.