Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Krvavý baron

Doporučená úroveň: 6
Lokace: Velen
Aktivace: Po dokončení úkolu Nilfgaardská spojka.

Odměna

  1. 100 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: Vydejte se do Vranohradu, vstupte do vnější části města a dejte se na východ, kde dorazíte k bráně. Hlídce řekněte, že chcete mluvit s baronem a nakonec vás vpustí do vnitřní části. Následujte seržanta, po setkání s baronem s ním prohoďte pár slov a dění se přesune dovnitř. V přátelském duchu si promluvte s baronem, čímž bude pokračovat hra za Ciri v úkolu Příběh Ciri: Vlčí král. Jděte kupředu, zabijte vlky a setkáte se s mladou dívkou jménem Mařenka. Společně se vydejte dál, zabijte vše, co vám přijde do cesty a dostanete se k místu, kde najdete roztrhané tělo. Pořádně ho prozkoumejte a zjistíte, že vlčí král je ve skutečnosti vlkodlak.

015 016

Vydejte se na obhlídku okolí najděte 3 rostliny Vlčí mor a 2 Kozí pysky a jakmile budete mít vše, tak se sehraje scénka, ve které Ciri připraví olej. Poté následujte Mařenku k jeskyni a v ní zabijte vlkodlaka, který je dost jednoduchý, takže byste s ním neměli mít větší problémy. Nakonec shlédněte další scénky a hra se vrátí zpět ke Geraltovi a Krvavému baronovi. Promluvte si s ním, přislibte mu pomoc s hledáním jeho ženy a dcerky výměnou za informace o Ciri a pořádně ho vyzpovídejte o všem, co o zmizení svých milovaných ví.

017 018

1 comment on Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Krvavý baron:

  1. Jurgen 13th Říjen 2017 7:59 pm

    To je fakt sranda. Ale tenhle úkol má i tu fázi že se v jedné hospodě odehraje boj. A pak když chce člověk plnit úkol Krvavý Baron, tak se dovnitř nedostane a musí buď dědkovy zaplatit 15 zlatých a on mu prozradí kudy se dostane k baronovi nebo si člověk tu cestu dovnitř musí najít sám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.