Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Muž beze jména

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: 14
Lokace: Skellige
Aktivace: Po dokončení úkolu Pohřešované osoby.

Odměna

 1. 200 zkušeností a spikeroogský dlouhý meč za přinesení Zbabělcova těla k Yennefer.
 2. 200 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: Nejprve tedy sledujte stopy, ale ty vás jen dovedou k zamčeným dveřím a dostanete za úkol dostat se za vrata z druhé strany. Vraťte se tedy za Yen, pokračujte do druhé části zahrady, přeběhněte přes dřevěný můstek a vylezte nahoru na vyvýšenou část, kde najdete ovládání stavidla. Pravou pákou aktivujte na ukazateli prostřední stavidlo a levou pákou ho zvedněte. Potom skočte do vody, proplavte pod zvednutým stavidlem a vylezte nahoru na zídku, odkud pokračujte dál do zahrady. Vydejte se do západní části této lokace a u stromu najdete díru v zemi, kterou můžete seskočit do zatopeného podzemí. Sledujte Zbabělcovu krvavou stopu až k mrtvole a tu zaneste Yennefer, která použije nekromancii, aby ho přivedla zpět k životu a zjistila další informace o Ciri. Následně se hra přenese k Ciri.

015 016

Jakmile ji budete ovládat, tak se vydejte z domu za Astrid, následujte ji do sauny a tam ze sebe shoďte šaty. Následně nechte jít Ciri do sauny, kde si s ženami promluvte a nakonec se můžete jít ven zchladit do vody a napít se kořalky. Poté se vraťte do šatny, oblečte si šaty a zamiřte do stájí, kde se setkáte se Skjallem. Po chvíli vás napadne Divoký hon, na který zaútočte a poté, co zabijete několik nepřátel, tak utíkejte ke stájím a na koních zamiřte ke skále utopenců, kde pouť za Ciri skončí. Poté se střetnete s velmi agresivními vesničankami, kterých se nakonec zbavíte a dozvíte se, že Ciri není ani ve Velenu, Novigradu či Skellige. Poté už jen dokončete rozhovor s Yennefer a získáte za dokončení úkolu 200 zkušeností.

018 019

7 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Muž beze jména

 1. Ahoj,

  Po dokončení , se mi zobrazí úkol „záhadný cestující“ nemohu ho aktivovat (R3 u PS4) a nemám ho mezi úkoly v seznamu.
  Nevíte o co jde?

  Díky

 2. Zdravím,
  v tomto úkolu dojdu na konec krvavých stop ke zamčeným dveřím, ale další úkol jak se píše výše mi to nenabídne – bug? To by byla škoda, zrovna úkol v hlavním příběhu…

  1. ahoj, dost pochybuju, že bug, zkus to tam trochu prohledat, ono stačí abys někd něco přeskočil nějakou část a nemusí tě to přesně pustit, podobný problém měl jeden úkol dřív, kdy jsi sledoval stopy.. a pokud si neprošel podle stop od začátku až do konce a začal třeba od poloviny…tak se ti na konci neaktivovalo video… a nešlo to dál… možná je to zde podobný problém.

 3. Stopy Vás dovedou k zamčeným dveřím, ale když na ně kliknete, otevřou se. Měl by to být klíč, který se hledá v lince s Morkvangem, takže by ho měl mít každý, snad to je přímo klíč od zahrady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..