Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Odplata

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: 28
Lokace: Novigrad
Aktivace: Promluvte si se Ciri během úkolu Poslední přípravy.

Odměna

  1. Až 40 zkušeností za použití Axie na Zkurvysynovi strážce.
  2. 200 zkušeností po rozmluvě s Dudu, případně Juniorem, pokud jste ho ušetřili dříve ve hře.
  3. 200 zkušeností poté, co zachráníte Beu a následně si s ní i promluvíte.
  4. 300 zkušeností po krádeži koní a dokončení úkolu.

Úkol: Následujte Ciri na chrámový ostrov, promluvte si s muži před Juniorovým úkrytem a okouzlete je pomocí Axie. Uvnitř se vydejte do horního patra, promluvte si se Zkurvysynem a ve chvíli, kdy ho bude chtít Ciri zabít, tak Junior řekne, že je náš známý Dudu (tato fáze nastává pouze v případě, že jste dříve Zkurvysyna zabili, jinak se vydáte přímo za ním). Řekněte mu, ať to dokáže a po krátké rozmluvě opusťte dům a následujte Ciri do hospody U Zlatého jesetera. Tam narazíte na Beu a několik mužů, kteří jí vyhrožují. Zbavte se jich, promluvte si s Beou a Ciri ji věnuje dárek. Poté Ciri sledujte na jih Novigradu a setkáte se s Valdem.

089 090

Zeptejte se Ciri, zda jim nepomůžete, následně souhlaste se závodem a vychutnejte si malou oslavu u táboráku. Promluvte si se Ciri a jakmile se objeví ustaraný Aegar, tak mu slibte pomoc při krádeži koní (můžete se pokusit jim to rozmluvit s tím, že jim koně koupíte, ale dozvíte se, že to není možné). Vydejte se ke stájím, které budou zamknuté a tak vylezte na malou stříšku a z ní pak přes druhé patro do stájí. Uvnitř slezte dolů po žebříku, porazte strážného v pěstním souboji a ze stolu vedle dveří seberte klíče. Poté s nimi odemkněte stáje, uklidněte koně pomocí Axie a po útěku úspěšně dokončíte úkol a vysloužíte si další zkušenosti.

091 094

4 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Odplata

  1. ahoj, nenašel jsem klíče ve stájích. zkoušel jsem přeskákat úkoly v jiném pořadí, nic nepomohlo. jediná možnost jak dokončit úkol je vrátit se přes uložení hry a odmítnout ukrást koně. 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.