2

Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Ostrov mlh

Doporučená úroveň: 22
Lokace: Skellige
Aktivace: Po dokončení úkolu Ošklivé káčátko.

Odměna

  1. 4000 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: Zamiřte na Skellige a nejlépe se přemístěte na ostrov Undvik k rozcestníku Pobřeží marlínů. Zde nasedněte na loď a plavte k ostrovu mlh na západě, kde vás hra vyzve k ručnímu uložení a také vás informuje o tom, že poté, co odcestujete, tak už nebudou některé vedlejší úkoly dostupné. To samozřejmě přijměte (pokud nějaké nehodláte dokončit před vaším odjezdem) a na lodi sledujte světlušku, která vás zavede až k pevnině. Zde vystupte na molo a pokračujte v jejím sledování k domku na kopci. Zaklepejte na dveře, promluvte si s trpaslíky za nimi a ti nebudou příliš sdílní, tak se jim pokuste pomoci a nabídněte jim, že najdete jejich ztracené kamarády. Zeptejte se na to, kde hledat Iva, Gasparda a Ference. Nejprve si to namiřte na jihozápad za Ferencem a v dané oblasti narazíte na Běsa. Zabijte ho, použijte své smysly a najdete Ferencovo tělo, který před běsem nestihl utéci.

021 023

Jako další váš čeká Ivo severně od domu s trpaslíky. Zamiřte k zmíněnému místu, zabijte dvě močálnice a Ivo bude šťastný a sleze za vámi ze skály, což se mu úplně nepodaří a tak skončí rovněž mrtvý. Pokračujte tedy na západ k poslednímu trpaslíkovi jménem Gaspard, kterého najdete na vrcholu majáku. S ním zamiřte k domku s trpaslíky, ochraňte ho před monstry a pokud usne, tak na něj začněte mluvit a probuďte ho. U domku si promluvte s trpaslíky, zeptejte se jich, co je jim líto a vstupte do domku, kde najdete Ciri. Ačkoliv se bude jevit mrtvé, tak záhy zjistíte, že tomu tak není a budete si s ní moci promluvit. Řekněte jí, že jste z Avallacha kletbu sňali a že se nachází na Kaer Morhen, zeptejte se jí na Avallacha a krok za krokem ji vyzpovídejte. Nakonec se ocitnete na Kaer Morhen, kde se se všemi setkejte a dokončete úkol.

024 025

xDante1986

2 Comments

  1. Ahoj, mohl by mi prosím někdo poradit, jak se dostat z ostrova Skellige zpět do Novigradu? Nějak jsem zběhnul s úkoly a mám se vrátit zpět do Novigradu, ale nevím jak. Rozcestníky mi ukazuji pouze mapu a když vypluji s lodi, tak mne to otáčí zpět. Dekuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..