Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Poklad hraběte Reuvena

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: 12
Lokace: Novigrad
Aktivace: Po dokončení úkolu Zlámané květiny.

Odměna

 1. 200 zkušeností po průzkumu podzemí a rozmluvě s Dijkstrou.
 2. 50 zkušeností za nalezení hledaného bazénku a získání informací o falešném Henckelovi.
 3. 50 zkušeností po přečtení dopisu, který najdete v tajné místnosti v Henckelově sídle.
 4. 200 zkušeností po rozmluvě s Triss (po zabití Mengeho a také lovců čarodějnic).
 5. 100 zkušeností a 90 korun, jakmile dáte Dijkstrovi klíč a informaci o pokladu.
 6. 50 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: Vydejte se do lázní, kde si promluvte s Reuvenem/Dijkstrou a poptejte se ho na Marigolda. Nebude příliš výmluvný, ale zmíní, že pokud pro něj dokončíte prácičku, tak se pokusí poptat a zjistit pro vás informace. Přislibte mu tedy pomoc a až odkryje tajnou chodbu přímo v lázních, tak slezte po žebříku dolů. Následujte Sigiho k trollovi, oba je vyzpovídejte a poté, co jim položíte všechny otázky a získáte dryák a recept proti černé plísni, tak ho do sebe hoďte a vydejte se na obhlídku kanálů. Nejprve prozkoumejte okolí pomocí smyslů a vydejte se podél vody dál do kanalizace, přičemž si vyčistěte cestu od topivců. Na konci najděte na zemi poblíž mříže zbytek bomby a vraťte se za Dijkstrou do lázní. Řekněte mu o tom, že bomba obsahovala cukr a poté se přesunete do lázní. Prozkoumejte první bazének a nic nenajdete, v tom druhém však nejprve objevíte olej a následně, když se podíváte zboku na odtokový kanálek, tak odhalíte další indicie a Geralt zavolá Dijkstru.

055 056

Nechte vypustit bazén a zavolejte Happena, který vám řekne, kdo bazén používal toho dne, co došlo ke vloupání. Poptejte se na Henckela, opusťte lázně a vydejte se k jeho domu. Vyrazte dveře pomocí znamení Aard, použijte své smysly a sledujte stopy nahoru do patra. Tam najděte tajný vstup a zároveň na stolku dopis a láhev od vína. S ní zamiřte do boční místnosti, láhev umístěte do slotu s ročníkem z roku 1251 a tajná místnost se otevře. Uvnitř prozkoumejte dopis, stopy po wyverním oleji, návod na sestrojení bomby a také stůl, kde byla bomba sestrojena. Poté seběhněte dolů, promluvte si s Dijkstrou a Triss, kteří sem dorazili a poté se vydejte k vyznačenému místu v přístavu, kde se o půlnoci musíte setkat s Triss. Vyslechněte si její plán ohledně nadcházející akce a vydejte se společně do chrámu věčného ohně. Vypořádejte se se stráží a trvejte na tom, že chcete mluvit s Mengem. Nakonec vás za ním vezmou a tak strážce následujte. Až dorazíte dovnitř, tak nechte Triss trpět a pokuste se s Mengem dohodnout. Nejprve se ho zeptejte na poklad a dozvíte se, že je ukryt v bance na Koviru, což je podstatná informace a následně se ho zepteje na Marigolda, což už Menge nevydrží a tak ho budete muset i s jeho strážemi zabít.

057 058

Poté prohledejte jeho stůl a seberte dopis a svatou knihu. Dopis si přes inventář přečtěte, poté si promluvte s Triss a zadním východem z Mengeho kanceláře vyjděte ven a sejděte po schodech dolů. Tam se rozlučte s Triss, vylezte na malý přístřešek a přeskočte přes zídku. Na druhé straně zničte pomocí bomby zeď a za ní vás bude očekávat Dijkstrův člověk. Nechte se k němu odvézt, dejte mu klíč a získáte i informaci o tom, kde je místo setkání. Nejprve vyrazte ke svatyni ohně, na zadním sloupu najděte z opačné strany mrtvou schránku a vložte do ní knihu. Poté se vydejte k místu schůzky, schovejte se za dveře a krátce poté, co dojde Triss, se objeví i váš cíl. Toho důkladně vyzpovídejte a nakonec se rozhodněte, zdali ho zabijete nebo jen zbavíte vzpomínek. Poté se Triss zeptejte na Marigolda a dozvíte se, že byste mohli využít Dopplera, který by na sebe vzal Mengeho podobu, čímž také dokončíte úkol.

059 060

7 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Poklad hraběte Reuvena

 1. Pokud se nezeptáte na poklad, ale rovnou na Marigolda, budete odměněni animací pořádně rozlobené Triss a budete moc odejít bez boje.

 2. Má to v popisu úkolu psát, že Djirksta byl se zaklínačovou pomocí nespokojen? Zkusil jsem všechny možnosti, ale furt to tam píše.

 3. Zeptal jsem se na poklad,pak na Marigolda.Následně jsem o bance v Koviru řekl Reuvenovi a dal mu klíček. Ovšem pořád je na mě naštvaný. Nevím jestli má vliv, že jsem mu ještě předtím asi v něčem lhal a zda to jde udělat tak, aby byl plně spokojen.

  1. V zaklínači má vliv všechno na vše… při prvním hraní jsem měl problém jako ty, že mi to nešlo a bylo to hlavně tím, že jsem djikstru napadl. Pokud ti to nejde jediná možnost načtení staršího savu a sjet poslední pár úkolů v této linii znovu.

   A teď jsem četl ten guide co si dal link a píšou to samé co já, že musíš nechat Triss trpět a nesmíš ji hned zachránit a vyvolat boj… Jestli jsi ji šel hned na pomoc, tak proto je naštvaný

 4. Mě se to povedlo..je to docela hc…

  Nejdřív nesmíte říct Dijkstrovi, proč si myslíte, že to byl Reuven (řeknete mu ať se neptá na podrobnosti)
  Pak s uvězněnou Triss musíte podlézt strážim, aby jste se vůbec dostali Reuvenovi..pak to začne bejt prdel…
  Nesmíte ani jednou odporavat(!kromě otázky na stříbrnej meč. Tuhle odpověď noapak musíte dát, aby jste obešli ptaní se na peníze.), a na otázku proč jí, odpovězte že vás zradila první. Nesmíte se zeptat na poklad, rovnou na Marigolda, když se tak stane, Reuven vám uvěří a dojde se se podívat na Triss, potom už jen dialog s Dijkstrou, kterej to nakonec všechno věděl ,-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..