Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Poslední přípravy

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: N/A
Lokace: Novigrad
Aktivace: Po dokončení úkolu Lysá hora.

Odměna

 1. 1000 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: V hospodě Chameleon (U Rozmarýnky a Tymiánu) si v druhém patře promluvte s Triss o Lóži čarodějek a také jednotlivých čarodějkách a jakmile se zmíní o hydromancii a jasnovidectví, tak jí řekněte, že se k místu vydáte ihned a tam aktivujete úkol Nad slunce jasné, který budete muset dokončit. Následně se vydejte do Zlaté čtvrti na severu Novigradu a tam si promluvte se Ciri, která postává u jednoho obchodního povozu. Dozvíte se o tom, že Zkurvysyn Junior váš útok přežil a tím odstartujete hlavní úkol Odplata. Po jeho dokončení se vydejte do přístavu a v hospodě U Zkriplený Káči si promluvte s Yennefer. Po krátké rozmluvě aktivujete úkol Útěk z vězení, který rovněž musíte dokončit.

113 114

Po záchraně Margarity se vraťte do Chameleona a v horním patře narazíte na Ciri, se kterou chtěla mluvit Filippa a Margarita. Doprovoďte ji na setkání a vyslechněte si, jaké plány se Ciri Lóže čarodějek má. Poté půjde Ciri na vzduch a na scéně se objeví Yennefer a Triss, které pokud jste k nim doposud byli zdvořilí a dřív měli s oběma sex, tak vás pozvou do trojky a aktivují úkol Tři do tanga. Za dokončení dílčích úkolů v Poslední přípravy získáte 1000 zkušeností a bude vás čekat poslední část úkolu a tak se vydejte za Avallachem, který se nachází taktéž v hospodě u Marigolda. Promluvte si s ním a dozvíte se o jeho plánu s druhým velitelem Eredina, kterým je Ge´els. Přijměte jeho úkol a vydejte se na cestu, čímž zároveň dokončíte poslední část tohoto úkolu.

115 116

5 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Poslední přípravy

 1. Dobrý den,
  splnila jsem tuto misi, zachránila jsem Margaritu z vězení, od vězení jsem vlastně získala klíč zabitím velitele stráže na hradbě. Pokračování v ději je to že seskočím z hradby kde je rozbitá zed, kam mě i navede zlatý kurzor na mapě, ale jakmile seskočím napíše mi to v úkolu “Počkej až se rozední” a dál mě to v ději neposune.
  Předemnou je mise Odplata, k té se ale před nedostanu, protože nemám ukončenou misi “Poslední přípravy”. Není to nějaká chyba ve hře?

  Mimochodem meditovala jsem na každý čas než se rozednilo, ale beztak mi to ukazovalo to samé. Děkuji.

  1. Ahoj, vypadá to na bug, ale přinejmenším bych zkusil nemeditovat a nechat běžet hru, ať uběhne ča do rána sám…. Lepší radu nemám… pak jedině zkusit starší save…

   Pavel

   1. Dobrý den potřeboval bych pomoct když mi tato mise řekne abych šel za allac’hem tak vubec není v pokoji a vůbec nevím co mám dělat můžete mi pomoct?

 2. Dobrý den udělal jsem všechno co po mě v tomto úkolu chtěly a když mi to napsalo abych šel za avalla’hem tak vůbec není v pokoji a zkouším to už několik dní můžete mi prosím poradit?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..