2

Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Sluneční kámen

Doporučená úroveň: 28
Lokace: Skellige
Aktivace: Během úkolu Přípravy na bitvu poté, co zakotvíte ve Skellige.

Odměna

  1. 500 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: V přístavu zamiřte na náhorní plošinu, kde si promluvte s Crachem a zeptejte se na Myšilova. Dozvíte se, že se vydal dojednat příměří s Lugošem a tak si najděte nejbližší rozcestník a přemístěte se do Kaer Muire. Tam najděte Myšilova a Lugoše, nenápadně se přidejte do rozhovoru a Lugoš na vás zaútočí. Pobijte jeho i vojáky, utečte s Myšilovem pryč a promluvte si s ním o nové královně (král je přímo závislý na vašem počínání ve hře). Potom se ho zeptejte na Sluneční kámen a dozvíte se o dvou lidech, kteří by vám mohli ve vašem pátrání pomoci. Nejprve se vydejte do Arinbjornu, odtud na západ a najdete barda, se kterým vyčkejte na bílou velrybu. Buďte připraveni, protože se objeví a budete mít jen velmi málo času na upozornění, i když to stejně nebude stačit. Zeptejte se barda na jeskyně, řekněte mu, že píšete román a dozvíte se o od něj další informace.

032 033

Vraťte se do přístavu u Kaer Trolde, promluvte si s Yennefer, Ciri a Filippou a dozvíte se nové informace o jakési tajné laboratoři, kterou před vámi Avallach skrýval. V tu chvíli se vám aktivuje další úkol s názvem Dítě Starší krve, který si nechte na později a nechte si aktivovaný úkol Sluneční kámen. Další část úkolu se odehrává na severu Ard Skellige, kam se vydejte za Filippou a to nejlépe po moři. U rozvalin otevře Filippa vstup a vy se můžete vydat dovnitř. Po cestě zlikvidujte skupinku topivců a sirénu, následně nechte čarodějku, ať spraví schodiště a o kousek dál na vás zaútočí golem. Rychle se ho zbavte a pokračujte k zavřeným dveřím s freskou, kde Filippa zaplatí za vstup svou krví, tak jak to vyžadují legendy. Poté si s ní promluvte o událostech a pokračujte do místnosti se zrcadly. Postupně všechny tři aktivujte a Filippa objeví sluneční kámen, takže se za ní vydejte a po rozhovoru budete mít úkol dokončen, takže stačí jen opustit rozvaliny (500 zkušeností).

034 035

xDante1986

2 Comments

  1. Tak bohužel, Bard nějak poznal, že si vymýšlím a nechce mi nic prozradit. Velrybu jsem mu zapřel, jenže pak jsem se nějak špatně prokecl s tím románem. Už se nechce vůbec bavit. No a ten lovec perel nejde najít, potápím se jako divý a nikde není. 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..