3

Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol: Tři do tanga

Doporučená úroveň: 28
Lokace: Novigrad
Aktivace: Během úkolu Poslední přípravy vás po rozmluvě Ciri s Lóží čarodějek pozvou Triss a Yennefer na společně strávený večer ve třech. Hlavní předpoklad je mít během hry sex s Triss i Yennefer a hrát to na romantický vztah na obě strany.

Odměna

  1. 300 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: Pokud nemáte dobré víno přímo u sebe tak si nějaké kupte u obchodníků/ hospodských a vydejte se do hospody U Ledňáčka. V druhém podlaží zaklepejte na dveře pokoje a přidejte se do trojky, která se trošku zvrhne a zjistíte, že to na vás Yen s Triss narafičili za to, že jste je obě tahal za nos. Druhý den přijde Marigold, se kterým si promluvte a dokončete úkol.

103 106

xDante1986

3 Comments

  1. Ahoj prosím o radu , když mám jít na tři do tanga po splnění všech předešlých úkolů jsem zavřenej v místnosti u marigolda a nemám klíč. Všechno jsem prohledal a není. Zkoušel jsem skočit z balkonu ale to jsem mrkev. Prosím poraďte…
    Spajky

  2. Ahojte Zaklínače pařím už nějaký pátek 😃 ale až později jsem našel tuhle stránku, kde jsem zjistil, že když se vyspím s Yen i Triss přijde mise 3 do tanga a nakonec chudák Geralt zůstane sám 🙈😃 No a mise je tu 😃 nedá se nějak tato mise obejít a pokračovat dále ? Nebo podařilo se někomu zvrátit rozhodnutí a vybrat si jednu z ženských 🤔 chtěl bych aby pro něho konec dopadl dobře 😃Jinak mám to v edici hra roku s datadisky a chci se zeptat jak by jste to hráli ? Nejdřív normální příběh a až potom datadisky jeden po druhém ? Nebo všechno dohromady ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..