Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol – Va Fail, Elaine

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: 19
Lokace: Kaer Morhen
Aktivace: Po dokončení úkolu Porucha.

Odměna

 1. 1500 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: Hned na začátku úkolu dostanete recept odvar z trav, takže jděte ke stolu, z brašny si vezměte potřebné ingredience a lektvar připravte (najdete ho v sekci alchymie – úkolové předměty). Potom ho zaneste Yennefer, postupně podejte Umovi jednotlivé elixíry a jakmile si vyslechnete, kde je Ciri, tak bude následovat další rozmluva a úkol dokončíte (1500 zkušeností).

018 019

9 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Hlavní úkol – Va Fail, Elaine

 1. Ahoj dotaz,
  Po dokončení úkolu Va Fail, Elaine jsem přišel o zbraně a nikde je nemůžu najít.Nevíte někdo:?

 2. Zdravím vie mi niekto poradiť ako namiešam ten odvar z tráv,vôbec mi to nefunguje…Z tej brašny vyberiem iné ingrediencie ako potrebujem,už som docela zúfalý.

  1. Ahoj, máš je všechny u sebe, ty které máš získat? nějak s tím žádný problém není ..zkus to popsat přesně jak ti to tam funguje, aby se dola odhadnout jestli někde děláš chybu.

 3. Ok.Zobudím sa po prežúrovanej noci.Už tam všetci čakajú.Prehovorím s Postavami obdržím recept o Yen, pôjdem k brašni zoberiem ingrediencie,chcem ho namiešať v alchimii ale nemám to tam.A pritom mi dole v Alchimii píše recept na elixir z trav,nechápem To???

 4. Už som to našiel, v úkoloch sa mi nezobrazoval recept na elixir z trav,ale párkrát som to preklikal od spoda na hor a našel sem to 😉

 5. Ahoj, mam ten isty problem s vyrobou odvaru z trav…od Jenifer som dostal recept (ale nevidim ho v inventari)*mam nastaveny ukol vyrobit elixir trav*prisiel som k brasne, zobral veci (do inventara mi pribudli)*v alchymii nikde, ani v elixiroch ani v odvaroch nevidim ziadny recept: Odvar Trav. Pomoze niekto? dakujem

   1. Ahoj, ani mě nenapadlo, že tohle může být ten problém :), v sekci úkolové předměty alchymie ho tu mám to jsem čekal, že jsi zkoušel. Pro jistotu jsem to přidal do návodu.

    xDante1986

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.