3

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Cizinec v cizí zemi

Doporučená úroveň: 14
Lokace: Skellige
Aktivace: Po dokončení zakázky Fantom z Eldebergu na vás opět zaútočí bojovníci. Zvolte druhou možnost během konverzace.

Odměna

  1. 50 zkušeností, jakmile se budete uvězněni v dole.
  2. 40 zkušeností za použití  znamení Axie na strážce.
  3. 80 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: Během konverzace neuklidňujte Jorunda a zvolte druhou možnost, čímž začne okamžitě rvačka. Po pár úderech vytáhnou meč, takže je pobijte a zjistíte, že je Jorund vážně zraněný. Tomu už nebude pomoci a tak vyjděte ven, kde narazíte na otce jednoho z rváčů. Řekněte jim, že jste si nezačali a že jste mu pomohli a zabili nestvůru z majáku. Nechte se odvést a ocitnete se ve vězení. Jděte ke dveřím, na strážného použijte znamení Axie a nechte se odvést k Lugošovi, kterému řekněte, že se jednalo o sebeobranu (pokud nemáte Axii na úrovni 3, tak si vzadu promluvte se Simunem Trnovcem a využijte jeho laskavosti s tím, že se stanete jeho dlužníkem). Bohužel vám to nebude nic platné a tak vás uzná vinným z aktu vraždy s tím, že se můžete vykoupit. Tolik peněz bohužel nebudete mít a tak to za vás Šílený Lugoš zaplatí, aby si z vás udělal svého dlužníka, čímž úkol dokončíte.

011 012

xDante1986

3 Comments

  1. Ahoj, po dokončení zakázky fantom majáku na me nikdo nezautocil, prostejsem jorundovi rekla výsledek a odešla. Teď jsem level 27 a než postoupím dal v hl. Příběhu chtěla sem zkontrolovat vedlejší úkoly a zjistila sem ze nemam cizince v cizi zemi a jeskyni snů, ale nejde mi to aktivovat zkousela jsem znovu mluvit s jorundem ale nic ti dva spratci se ne a ne ukázat. Nějaké rady prosím?

    • Keď dokončíš Vedlejší úkol: Královský gambit tak úkol Jeskyně snů už nejde splniť pretože na hostine v Kaer Trolde zomrie syn Šíleného Lugoše. A úkol Jeskyně snů je o ňom (mu pomáhaš prejsť cez tú jaskyňu)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..