Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Cvičení v pokročilé alchymii

Doporučená úroveň: 24
Lokace: Skellige
Aktivace: Jakmile se přiblížíte k druidovi jménem Gremist a vyslechnete jeho rozhovor s druhým druidem. Gremist se nachází kousek na sever od Gedyneithu.

Odměna

 1. 80 zkušeností za nalezení drchničky v jeskyni, kde žije sukuba.
 2. 80 zkušeností za vyrobení pálenky v lokaci Palírna.
 3. 80 zkušeností za ochránění druida.
 4. 80 zkušeností a alchymistické přísady (síra x5, alkohest x5, hanské vlákno x5 a salnytr x5) za dokončení úkolu.

Úkol: Vydejte se za zmíněným druhým druidem, promluvte si s ním o Gremistovi a následně se za ním vydejte. Řekněte mu, že chcete, aby vás naučil alchymii a zeptejte se ho, jestli není možné ho nějak přesvědčit. Dostanete 3 úkoly, které musíte splnit, aby vás přijal za učně. Nejprve se vydejte do lesa jižně od tábora druidů, prozkoumejte okolí a objeví se muž, který vám poví, že hledá jednoho z mužů, který se ztratil.

047 048

Společně se vydejte dál, vystopujte koňské stopy a ty vás zavedou k hrobu poblíž cesty. Ten prozkoumejte a vraťte se ke stopám, které vás zavedou až k mladému muži a sukubě, kterou bude chtít druhý muž zabít. Řekněte mu, že je neškodná a jakmile odejde, tak jí řekněte, že vám může laskavost oplatit tím, že řekne, kde je drchnička. Vydejte se za ní, sledujte ji do jeskyně a tam pomocí svých smyslů najděte drchničku a natrhejte si ji (odměna 80 zkušeností). Pak pokračujte na jih do palírny na vrcholku hor, která se ukrývá v podzemí. Tam nejprve zabijte Kyklopa, pak vstupte do malého příbytku a přečtěte si knihu a dopis. Ten si přečtěte a budete muset najít kaši. Vylezte tedy po žebříku nahoru, prohledejte nádobu a vezměte si kaši.

049 050

Pak slezte dolů, zamiřte k jedné z nádob, strčte do ní kaši a pomocí Igni zapalte plamen pod nádobou. Následně přehoďte páku na stěně napravo a nádobu zchlaďte. Poté si jen ze sudu vezměte kořalku, opusťte jeskyni a vydejte se do vesničky Blandare na západ od tábora druidů. Tam si promluvte s Fritjofem, slibte mu pomoc a během rituálu ho ochraňte před mlhavci. Jakmile rituál dokončíte, tak se vydá za Gremistem a vy ho můžete následovat. Uvnitř jeho podzemního příbytku si s ním promluvte a poté se venku vyspěte do druhého dne. Pak si s ním znovu promluvte a dokončete úkol, za což naposledy získáte 80 zkušeností a alchymistické přísady.

051 052

6 komentářů Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Cvičení v pokročilé alchymii:

 1. Michal 26th Duben 2017 11:20 am

  co je to za combat song prosim?
  u Fritjof ritualu. shazam to nezna :/

 2. Michal 27th Duben 2017 11:57 am

  jo to je muj kanal :D.
  jinak uz vím. doporučení mi to nabídlo 😀 hned jak jsem to tam nahral

  • xDante1986 27th Duben 2017 7:56 pm

   Aha 😀 ok 😀 ono jediné co mě napadlo, protože pak jedině OST poslechnout 😀 a dle songů 😀

   • Michal 27th Duben 2017 10:01 pm

    Ja samozrejme mam full soundtrack virtual cd ale to nezahrnuje combat a lokalni (velen, novingrad, skelige, tusant) songy. Vcetne tech fletnovych co jsou v hospodach

   • Michal 27th Duben 2017 10:01 pm

    Ja samozrejme mam full soundtrack virtual cd ale to nezahrnuje combat a lokalni (velen, novingrad, skelige, tusant) songy. Vcetne tech fletnovych co jsou v hospodach

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.