Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Gwint: Staří kámoši

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: N/A
Lokace: Novigrad, Velen, Kaer Morhen
Aktivace: Porazte v Gwintu Zoltana Chivaye po dokončení úkolu Zlámané květiny.

Odměna

  1. 25 zkušeností a karta Eithné, když porazíte Zoltana Chivaye.
  2. 25 zkušeností a karta Saesenthessis, když porazíte Vernona Rocheho.
  3. 25 zkušeností a karta Triss Ranuncul, když porazíte Lamberta.
  4. 25 zkušeností a karta Geralt z Rivie, když porazíte Talara.

Úkol: Jedná se o poměrně náročný úkol, protože dost hráčů není běžně dostupných. Zoltana najdete U Rozmarýnka a Tymiánu a to buď venku před vchodem nebo uvnitř podle toho, v jaké fázi úkolů se nacházíte. Dalším hráčem, o kterém se od Zoltana dozvíte je Vernon Roche, který se nachází ve své skrýši temerských partizánů. Pokud tam není, tak dokončete úkol Oko za oko a Smrtelné spiknutí, pak by se zde měl normálně nacházet. Po jeho porážce se dozvíte o posledních dvou hráčích, kterými jsou Talar a Lambert. Prvního jmenovaného najdete v hospodě U Sedmi koček po dokončení úkolu Smrtelné spiknutí a Lamberta můžete vyzvat ihned po dokončení úkolu Po nitce ke klubku. Pokud to během tohoto úkolu nestihnete, tak budete muset počkat, až se dostanete na Kaer Morhen a budete ho moci vyzvat tam.

001 002
003 004

8 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Gwint: Staří kámoši

  1. Dá se Zoltan jeste někde najít? Ted jsem dokoncil Juniora a začal ho hledat kvuli aktivaci tohohle úkolu,ale u toho Tymianu neni ani venku ani vevnitř. Snažim se posbírat všechny karty tak by me celkem nakrklo jestli jsem tu možnost prošvihl. Dík

  2. Po bitvě na Kaer Moren jsem chtěla dokončit tenhle quest s Lambertem. Vidím, že na Kaer Moren je, ale nevím kde. Bílé puntíky na mapě mě tam nevedou a když stojím na značce, kde by měl být, píše mi to níže. Pořadí mi někdo?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.