Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Hra na kočku a vlka (DLC)

Doporučená úroveň: 25
Lokace: Velen
Aktivace: Přečtěte si ve Vranohradě na vývěsce vzkaz Zakázka: Šelma ze Ctivína. Jakmile dorazíte do vesnice zakázka bude změněna na tento úkol.

Odměna

 1. Až 40 zkušenost za použití Axie na dívku.
 2. 50 zkušeností, jakmile vám dívka řekne, co se stalo.
 3. 200 zkušeností, pokud necháte zaklínače odejít.

Úkol: Z Vranohradu se vydejte na jih do vesnice Ctivín a jakmile tam dorazíte, tak zjistíte, že ve vesnici nikdo není a obývají ji nekrofágové, které do jednoho zabijte. Poté se vydejte na průzkum vesnice. V severním domě najdete mrtvou ženu, zapálená kamna a hlavu lešije, které prozkoumejte a pokračujte do dalších dvou domů, kde najdete jen mrtvoly. Nakonec jděte do stodoly, kde objevíte tělo rychtáře, který drží něco v ruce. V tu chvíli uvidíte, jak kolem stodoly proběhne dívka, takže zamiřte ven, seberte ze země panenku a sledujte její stopy do jednoho domu, kde zjistíte, že vběhla jedním oknem dovnitř a druhým ven. Opusťte tedy dům, oběhněte ho a pokračujte podle stop k nedalekému stromu, kde najdete dívku.

161 162

Promluvte si s ní a zjistíte, že lidi z vesnice povraždil zaklínač. Jelikož bude dívka vystrašená, tak vám nic nebude chtít říct a buď jí můžete dát panenku, nebo použít Axii, za což získáte bonusové zkušenosti. Podle její rady se vydejte ke kamennému kruhu a najděte stopy zaklínače, které sledujte až k cestě. Tam prozkoumejte krev a sledujte stopu až k zaklínači. Promluvte si s ním, vyslechněte, co se stalo a vypořádejte se s ním. Nakonec se vraťte k dívce, odveďte jí tetě v Rudné a ta vám řekne, že bude lepší, když si ji vezmete sebou, protože ji nemá jak uživit. Dejte jí peníze, čímž získáte další zkušenosti a zároveň dokončíte úkol.

163 164

9 komentářů Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Hra na kočku a vlka (DLC):

 1. RIGHT DEATH 11th Září 2016 4:28 pm

  Ahoj,
  v tomto úkolu je ještě další malé rozšíření. Když se totiž rozhodnete jinak a toho Zaklínače (přes vše, co provedl) nezabijete, tak se spustí další úkol: Vezmi si co chceš. Takže, až odvedete tu dívku k tetě, tak si v tomto novém úkolu můžete dojít pro jeden z nejlepších ocelových mečů – TEIGR. Nejen, že je velmi silný, ale navíc se jeho síla odvíjí od toho, kdy a na jakém levelu se rozhodnete ten úkol udělat. V průměru (ze čtyř zahrání, kdy jsem ho nezabil) měl Teigr vždy asi o 35 – 45 větší sílu, než nejlepší možný meč, který jsem zrovna (vzhledem ke svému levelu) měl.
  Pokud ale půjdete napřed pro meč, předtím než odvedete dívku k tetě (že to uděláte až potom), tak bude původní úkol nezdařen!!!

 2. RIGHT DEATH 11th Září 2016 4:33 pm

  A to jsem pako :o)) – přehlédl jsem, že ten nový úkol tam máš samozřejmě také popsaný. Sorry. :o)

 3. Iva.Susicka 26th Prosinec 2016 9:21 am

  Zajímalo by mě, jak to bylo doopravdy… jestli zaklínač byl jen svině a vraždil, nebo jestli se proti němu vesnice opravdu spikla…

  • xDante1986 26th Prosinec 2016 1:10 pm

   Těžko říct, jak se říká na každém šprochu pravdy trochu… myslím, že pravda byla tak napůl… přeci jen zaklínači to dělají pro peníze a když dostanou zaplatit nemají důvod něco měnit…

 4. benzin 11th Leden 2017 11:44 pm

  Toho Tigra dostanete i z mrtvého zaklínače. Není třeba tu vraždící stvůru nechávat žít. Btw. tak před tím než ho sejmete vám řekne, že je mu jedno, že zabil nevinné (i ženy) a že to není poprvé.

 5. Luboš 6th Srpen 2017 7:53 pm

  Teigera dostanete pouze, když mu v konverzaci řeknete, že se smí napít vlaštovky, jinak ne. Souboj je sice náročnější, ale stojí za to. Jo a 200 zkušeností dostanete také i za zabití.

 6. Volf 12th Září 2017 3:40 pm

  no skusil som postup ze som ho zabil a dal som mu vypit vlastovku ale podol z neho iba zaklnacky mec obycajny

 7. Volf 12th Září 2017 3:57 pm

  este jedna poznamka
  pisete ze ten mec je lepsi ako iny mec na rovnakej urovni, neviem ci je to pravda mam 100lvl a hram new game + kde sa da vyrobit velmistrovsky legendarny mec a ten je lepsi ako hocico ine

  • xDante1986 12th Září 2017 5:09 pm

   Volf: Co se meče týče řeč byla v základní hře na dané úrovni… nevím úroveň velmistrovského, ale stopro je to až součást DLC o víně a krvi, jinak šla vyrábět jen Mistrovská úroveň.

   xDante1986

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.