2

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Návrat do Křivušských Blat

Doporučená úroveň: 9
Lokace: Velen
Aktivace: Po dokončení úkolu Rodinné záležitosti vás o pomoc požádá Krvavý Baron.

Odměna

  1. 200 zkušeností za poražení běsa.
  2. 300 zkušeností a 100 korun za dokončení úkolu.
  3. Pokud jste dříve osvobodili ducha lesa v úkolu Šeptající pahorek, tak navíc získáte 50 zkušeností během rozmluvy s Jankem.

Úkol: Vydejte se k rozcestníku a přeneste se do Dolní Strážné, kde si promluvte s Baronem. Následně zamiřte na jih do bažin, pomozte Tamaře a lovcům čarodějnic a bude následovat rozhovor mezi Baronem a Tamarou. Pokuste se ho podpořit a řekněte, že chce najít svou ženu. Shlédněte animaci, ve které se opět setkáte s poblázněnou Bábi (Annou) a následně porazte další skupinu topivců a vodnici. Do souboje se navíc dostane i běs na 9. úrovni, což je v podstatě jelení netvor. Ten sice hodně vydrží, ale díky své velikosti není tak hbitý a obratný, takže byste neměli mít větší problém ho zlikvidovat. Potom vyslechněte hádku mezi Baronem a Tamarou, řekněte jim, že se nejedná o temné kouzlo a řekněte Baronovi, že jeho nápad stojí za pokus, čímž i dokončíte úkol. Anna to přežije, i když nebude při smyslech a s Baronem odcestují pryč.

2. řešení: Pokud jste dokončili vedlejší úkol Šeptající pahorek s tím, že jste ducha zachránili, tak se situace dost změní. Anna nebude bez smyslů, ale prokletá ve vodnici a vy tak budete muset zjistit, co kletbu způsobilo a jak. Vydejte se za Jankem, zabijte vodnici a topivce, kteří jsou u jeho nory a zjistíte, že není doma. Použijte své smysly, vystopujte ho k druhému příbytku a zeptejte se ho, co se stalo. S tím, že se je to kletba se vraťte zpět do vesnice sirotků a společně s vůdcem lovců čarodějnic vstupte do domu a na pravé straně objevíte padací dveře vedoucí do sklepa. Tam si prohlédněte panenky a vyberte tu s fialovým slézem (květinou). Až se přemístíte ven, zjistíte, že je Anna zpět ve své formě, ale díky prokletí umírá a tak se jen rozloučí s baronem a dcerou. Poté se už jen vraťte na Vranohrad, kde si promluvte s baronovou pravou rukou a poté, co zjistíte o jeho sebevraždě, tak dostanete i odměnu.

037 038

xDante1986

2 Comments

  1. Vraj sa dá zachrániť ducha lesa, tým pádom aj deti a zároveň Annu. Zatiaľ som to neskúšal ale vraj keď oslobodíte ducha skôr ako prvýkrát pred tapisériou hovoríte s ježibabami tak duch oslobodí deti no ježibaby nebudú viniť Annu a neuvalia na ňu kliatbu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..