1

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Nebezpečná hra

Doporučená úroveň: 12
Lokace: Novigrad
Aktivace: Před hospodou U Rozmarýnky a Tymiánu po záchraně Marigolda.

Odměna

  1. Buď můžete přijmout peníze, ale rozhodně je lepší vzít karty Fringilla Vigo, Jan Natalis a Isengrim Faoiltiarna.

Úkol: Před hospodou U Rozmarýnky a Tymiánu si promluvte se Zoltanem, kterému bude vyhrožovat banda zlodějíčků a on vás požádá, abyste mu sehnali gwintové karty, konkrétně Fringilla Vigo, Isengrim a Jan Natalis. Vydejte se za Zedem a zjistíte, že je jeho dům zamčený. Seběhněte tedy po schodech dolů, zamiřte k žebříku naproti schodišti a vylezte po něm až nahoru. Přeskočte na plošinu u protějšího domu, vstupte dovnitř a slezte o patro níž, kde objevíte mrtvého Zeda. Po schodech zamiřte do přízemí, kde vás napadnou 2 muži, zbavte se jich a poté prohledejte věci, které po nich zůstanou a najdete kartu. Následně použijte své smysly a na zemi pod schodištěm se nachází rýha, z čehož Geralts usoudí, že se jedná o skrýš. Pak pomocí bomby nebo znamením Aaard zničte dřevěné desky a objevíte truhlu, v níž se nachází účetní kniha.

107 108

S tou utíkejte zpět za Zoltanem, promluvte si s ním o kartách a Zoltan vám řekne, že karty prodal Caesaru Bilzenovi a Ravikovi. Na oba dva se ho zeptejte a řekněte mu, že se pokusíte karty získat. Nejprve se vydejte k prvnímu jmenovanému na náměstí Hierarchů, kde se setkáte se Zoltanem a vyslechněte si jeho plán. Po vstupu do domu si s Caesarem promluvte a po chvíli vás Zoltan pošle pro láhev. Využijte této příležitosti, vyběhněte nahoru do patra a použijte své smysly. Na komodě prozkoumejte nůž, otočte s ním a otevře se šuplík, ve kterém najdete trojhranný klíč. S ním prozkoumejte obě knihovny a měli byste nalézt slot pro klíč, který použijte a odkryjete tajné dveře. Za nimi si to namiřte o další patro nahoru a dostanete se do místnosti se sběratelskými předměty a na jednom z podstavců najdete kartu Fringilly Vigo. Následně se vraťte dolů, rozlučte se a jakmile se na scéně objeví Tesákovi muži, tak se rozhodněte, zdali Caesarovi pomůžete, nebo jim ho necháte napospas.

109 110

Vašim dalším cílem bude Ravik, kterého najdete v suterénu hospody U Zlatého jesetera. Vyděrači řekněte, že si s ním zahrajete a porazte ho v partičce gwintu. Ten vás následně napadne, takže ho zabijte i s jeho kumpánem a od Ravika dostanete Natalisovu kartu. Teď, když máte obě zbylé karty, tak je zaneste Zoltanovi a společně se vydejte za kupcem. Toho naleznete mrtvého a tak se vydejte po stopách Vévody, který se rozhodl utéct. Vběhněte do budovy před vámi, vylezte po žebřících až nahoru a po ochozu pronásledujte Vévodu do další věže, kde po žebřících slezte do podzemní části. Probijte se přes první topivce, zničte bombou zeď a pokračujte ke zraněnému Vévodovi, kterého buď nechte jít nebo zlikvidujte. Nakonec se vraťte za Zoltanem, dejte mu peníze a budete si moci vybrat odměnu, přičemž si rozhodně vezměte karty, které jinak neseženete.

111 112

xDante1986

One Comment

  1. U tohoto úkolu se dá při tom pronásledování Vévody narazit na další úkol. Oxenfurtský profesor se tam dobývá na vyššího upíra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..