7

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Po nitce ke klubku

Doporučená úroveň: 11
Lokace: Novigrad, Skellige
Aktivace: Vývěska v Novigradu na náměstí hierarchů, kde najdete zprávu Zakázka: Příšera na Odkrojku.

Odměna

  1. 50 zkušeností za zabití upíra.
  2. 50 zkušeností za poražení Vienne a jejích kumpánů.
  3. 80 zkušeností za zabití Hammonda a jeho bandy.
  4. 90 zkušeností, pokud ušetříte Jana Karadina nebo 70 zkušeností, pokud se ho rozhodnete zabít.

Úkol: Vydejte se do východní čtvrti, promluvte si s předákem a dostaňte z něj všechny dostupné informace o zakázce. Vydejte se do nedalekého přístřešku, prohledejte mrtvolu i krev na podlaze a nakonec prozkoumejte stopy. Ty sledujte až na molo k přístavu, kde Geralt nadnese, že se musí podívat po stopách na druhém břehu. Přeplavte tedy na druhou stranu, vystopujte ekimaru do domu a tam ji společně s vaším starým známým Lambertem zabijte. Poté se vydejte pro odměnu a na místě zjistíte, že šlo o něco víc. Porazte tedy stráže, jděte za Lambertem do domu a po dalších událostech zamiřte do hospody U Sedmi koček. Až tam dorazíte, tak si venku promluvte s Lambertem a nechte si od něj vysvětlit, co se děje.

049 050

V hospodě si promluvte s Vienne, dostaňte z ní informace a vypořádejte se s ní. Následně se vydejte na Skellige a odsud na ostrov Faroe. Tam dorazte k vyznačené osadě a před vstupem si promluvte s mužem a zeptejte se ho na Hammonda. Dozvíte se, že se modlí na kopci a tak vám nezbude, než se probít skrz vesnici a zamířit druhou cestou ke svatyni na východě. Zeptejte se Hammonda, kde se nachází Jan Karadin, zabijte ho i s jeho kumpány a prohledejte tělo (najdete poznámky a gwintovou kartu). Poté se vraťte zpět do Novigradu a zamiřte do krčmy Nikde, kde se setkáte s Lambertem. Sdělte si informace a vydejte se za Karadinem, kde si vyslechněte jeho verzi příběhu a rozhodněte se, jak naložíte s jeho životem. V mém případě jsem ho nechal žít kvůli změně, kterou prodělal a získal tak 90 zkušeností za dokončení.

051 052

xDante1986

7 Comments

  1. Ako sa mám prosím dostať na ten ostrov ? Nemám tam žiadne zástavky rýchleho cestovania. Dík za radu.

    • Ahoj, dvě možnosti, buď můžeš u obchodníků na Skellige koupit mapy, které ti na určitém ostrově odkryje rozcestník a nebo se tam první musíš dostat loďkou.

  2. Ked troška od ! zoomuješ ” mapu tak ti tam ukaže symbol prístavu a z lodky ti tam da rychle cestovanie

  3. Keď som nechal Vienne žiť aby sa uchľastala, tak som získal 80xp, nie 50xp, ako sa píše v návode. Len neviem, či je to tak lepšie, či to bude mať nejaký vplyv na dej. To som nezistil 🙂

  4. Jak tady psal Frano156 zkusil jsem Vienne nechat žít a dostal jsem 80XP místo 50XP za zabití, napíšu pak tady, jestli to mělo nějaký vliv na pozdější vývoj questu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..