15

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Poslední přání

Doporučená úroveň: 15
Lokace: Skellige
Aktivace: Po dokončení úkolu Muž beze jména.

Odměna

 1. 50 zkušeností, jakmile vás Yen teleportuje do lokace s lodí.
 2. 50 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: Vydejte se do vesnice Larvik na ostrově Hindarsfjall, v hospodě si promluvte s Yennefer o novém úkolu a vydejte se do přístavu severně od vesnice. Posaďte se na příď loďky, nechte se odvézt k místu, kde budete hledat džina a skočte do vody (nemusíte mít díky kouzlu strach o kapacitu vzduchu ). Ponořte se do podvodního tunelu, prozkoumejte mrtvolu a loďku na dně a jelikož nic nenajdete hned se vraťte na loď, usedněte na příď a nechejte se odvézt k dalšímu místu, kde prozkoumejte na palubě lodi kostru a také pukléř. Obojí vás usvědčí v tom, že ani tato loď nepatřila mágovi a tak se vydejte k třetímu místu.

007 008

To bude největší, takže se potopte, použijte své smysly a v obrovském kráteru najdete ztroskotanou loď a poblíž ní půlku magické pečetě. S ní se vraťte k Yennefer a ta vás teleportuje do nové lokace, kde objevíte půlku lodi. Zamiřte do podpalubí, najděte boty a prozkoumejte krvavou stopu, která vede pod knihovnu. Tu zboku nadzvedněte a najdete tělo Amose, který bude mít u sebe druhou polovinu pečeti. Vraťte se tedy zpět na palubu, nechte Yen vyvolat džina a porazte ho v přímém souboji, přičemž vhod vám přijde dwimeritová petarda a také olej proti magickým bytostem. Jakmile ho udoláte, tak ho Yennefer spoutá a nechá zlomit kletbu, která byla mezi ní a Geraltem. Pak si jen promluvte a svolte s tím, že navštíví císaře Emhyra ve Wyzimě, čímž dokončíte úkol.

009 010

xDante1986

15 Comments

 1. Zdravím, mám stejný problém djinn mě dá na dvě rany a to jsem so snížil obtížnost na nejnižší a vypnul zvyšování sil protivníků. Jsem lvl 20. Jak je to možný? Máte někdo nějakou radu?

 2. čau, nevíte co bude mít za vliv když úkol poslední přání mám nezdařený, odmítl jsem ject do lavrikuku nějak omylem 😀

 3. Zdravím, pro ty co na vyžších levlech mají problém se zabitím džina: nastavení -> hratelnost -> zvyšování sil protivníků -> vypnout …
  Jak již zde bylo psáno na levlech 20+ dává vpodstatě IK, tohle vám tento nesmysl vypne (pravda že, poté to je až moc easy…)

 4. Zdravím, mám stejný problém, lvl 25, queen, vlaštovka + další, průběžné doplňování zdraví, standardní obtížnost, 2 rychlé blesky a jsem tuhej jako nikdo druhej. Měl jsem podobný problém s krysama při útěku mágů z Novigradu. Nějaký nápad jak to vyřešit? Díky

  • Jo a samozřejmě dwimeritová petarda a perfektní olej proti magickým bytostem…

 5. Musim udělat tuto misi když chci hru dohrát za Yener? (poslední přání)

 6. Čau me taky sundal jednou ranou na 24 úrovni mel jsem zapnuté zvyšeni úroveň nepřátel , stačilo vypnout a už bez problémů obtížnost jsem nemusel snizovat

 7. ahoj uz jste to nekdo vyresili? mam stejny problem , jinak pro me hra asi konci . hraju na ps4

 8. ahoj můžete mi někdo poradit jak zabít toho džina ? jsem level 24 a i tak mě zabije na 1 ranu. dokonce i snížení obtížnosti nepomohlo.

  • Rád bych pomohl ale nic mě nenapadá… úkol jsem bez problémů splnil někde okolo 14-15. úrovně… tudíž dost pod tvou postavou.. nevím co může být špatně…. používáš standardně znamení?

 9. Ja toho džina nemužu porazit 🙁 jsem na urovni 22 a ani na nejjednodužší úroveň si proti němu ani neškrtnu… Hned mě zabije. (Verze pro PS4)

 10. Jak mám dostat toho džina ? Ukazatel zdraví má prázdný a nic se neděje. Zkoušel sem ho i dostat na můstek po schodech ale tam se mu nechce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..