Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Srdce hvozdu

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: 22
Lokace: Skellige
Aktivace: Vývěska v přístavu Kaer Trolde, kde si přečtěte vzkaz Zakázka: Duch Lesa.

Odměna

  1. 10 zkušeností jakmile zjistíte, že monstrum, které hledáte, je lešij.
  2. 50 zkušeností za zabití lešije.
  3. 50 zkušeností, 60 korun a zabijácké vysoké boty za dokončení úkolu.

Úkol: Vydejte se do vesničky Fayrlund a poblíž lesa si promluvte se skupinkou vesničanů o duchovi, který tyranizuje okolí. Přijměte jejich nabídku a vydejte se do lesa, kde najdete stopy. Ty sledujte až k místu, kde najdete dalšího mrtvého vesničana a pokračujte podél stop až k velkým kamenům, o které si monstrum nabrousilo své drápy.

043 044

Poté podle mapy utíkejte k další oblasti a tam najdete roztrhané tělo psa, z čeho Geralt pozná, že se jedná o lešije. Přečtěte si záznam v bestiáři a vraťte se do vesnice, kde budete mít dvě možnosti, jak situaci vyřešit, přičemž já jsem zvolil tu Svenovu. Promluvte si s ním, řekněte mu o lešiji a o tom, že je monstrum je s někým svázané. Následně se podívejte po okolí a zjistíte, že se jedná o mladou ženu jménem Hilda. Řekněte to Svenovi a také to, že ji stačí vyhnat. Následně se vydejte do lesa, zničte 3 lešijovi totemy a běžte k vyznačenému místu na jihozápadě, kde na vás zaútočí lešij. Zabijte ho, vezměte si trofej a vraťte se ke Svenovi pro odměnu.

045 046

1 thought on “Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Srdce hvozdu

  1. Zkusil jsem druhou možnost. Vydal jsem se po rozmluvě s Haraldem do lesa k oltáři, pobil pět vlků. Pak z nich získal srdce, spálil je jako oběť na oltáři a usmířil Lešije. Aspoň to tvrdil po návratu Harald, který mi dal odměnu. Hned potom se ovšem do toho zamotal Swen, který evidentně pobil všechny starší až na Haralda. Tomu to právě šli vysvětlit (či spíše vytmavit), ale co by to bylo za zaklínače, kdyby se do toho nepletl. A tak je Swen a jeho kumpáni kuchnutí a mrtví. Bohovéželte, ještě předtím stihli kuchnout i Haralda…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.