Zaklínač 3: Divoký hon – Výstroj: Zbroje

PC PS4 Xbox One

V následujícím článku najdete rozdělovník ke všem zbrojím v zaklínači 3. Článek bude postupně aktualizovaný a budou přidávány i lokace nákresů pro výrobu a veškeré informace k daným zbrojím. Ty jsou seřazeny abecedně pro jednodušší vyhledávání.

Zbroje
Angrenský kyrys Ardskelligská prošívaná vesta Banardsý hrudní plát Cidarská jezdecká zbroj
Cidarský gambeson Gambeson lovce odměn Gryfí zbroj Hindarsfjallská těžká zbroj
Kaedwenský gambeson Kočičí zbroj Magdeirský kyrys Medvědí zbroj
Mistrovská gryfí zbroj Mistrovská kočičí zbroj Mistrovská medvědí zbroj Mistrovská vlčí zbroj
Prvotřídní gryfí zbroj Prvotřídní kočičí zbroj Prvotřídní medvědí zbroj Prvotřídní vlčí zbroj
Salmijská brigandina Shiadhalská zbroj Skelligský gambeson Spikeroogská prošívaná vesta
Thyssenská zbroj Verdenský lučištnický gambeson Vlčí zbroj Vylepšená gryfí zbroj
Vylepšená kočičí zbroj Vylepšená medvědí zbroj Vylepšená vlčí zbroj Zbroj brigády Impera
Zbroj nilfgaardské stráže Zbroj redanského halapartníka

26 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Výstroj: Zbroje

   1. Výstroj pro koně jsem získal na Skellige,nevím přesně kde…od někoho z toho hradu stojícího vysoko na skále.Není to ale přímo výstroj,protože Klepnu zranit nelze ale v podstatě to výstroj je 🙂
    Pěkný den
    Petr

  1. na Skelige lze koupit jiz zminena zbroj na Klepnu : “Unvicke” sedlo a klapky. Klepna pak ma na hlave a krku jakousi kombinaci kozene a krouzkove zbroje. V “O vine a krvi” v Tousaintu pak lze koupit ruzne varianty na klasicka kovove rytirske konske zbroje, ale porad jde vlastne jen o sedlo a klapky…

 1. Ahojky, má dotaz…
  Mám zaklínače 3 na PS4 a chci se zeptat v čem jsou lepší třeba meče školy kočky, když pak u obyčejného obchodníka lze koupit lepší meče (s větší poškkozením třeba o 85%) Díky

  1. Ahoj Ivčo,

   no základní meče jsou na své úrovni nejlepší (myslím zaklínačské věci), mají další úrovně… vylepšená, prvotřídní a mistrovská… mistrovské zbroje a zbraně jsou v podstatě v základní hře úplně nejlepší….aktuálně hraju datadisk a tam je dokonce možnost vylepšit na novou velmistrovskou úroveň …tam už jsem zbraně lepší jak mistrovské našel… ale počítám, že velmistrovské zbraně budou ještě lepší 🙂

   1. Bohužel jsou i lepší zbraně než Velmistrovska úroveň vybavení. Není jich moc ale jsou pak už je to hodně o zasazenych kamenech popřípadě mam v plánu runova slova. 🙂 u zaklínačskych mečů je to o těch bonusech ale to i tak u jiných.

    1. Souhlas… v základní hře to tak ovšem nebylo a mistrovské zborje byly to nej… tady už mám velmistrovské a není problém….vše mám jiné než komplet výstroje…. na druhou stranu… pokud používáš velmistrovskou výstroj, naženeš to za část setu…..

     Post byl napsán v době, kdy jsem neměl druhé dlc odehráno a ještě jsem ho nezačal tuším ani… 🙂

   1. Jo už jsem se k tomu dostal. Je třeba si pokec se starší ženou před aukcí, Vesemirova bejvalka. Dějová linka.

     1. Jedovatý zmijí ocelový meč je v truhle v trezoru Borsodiů. Zmijí výbava a ocelový meč v hlavním úkolu Sezame, otevři se. Ještě chybí najít stříbrný, jestli existuje.

     2. Zmijí stříbrný meč jsem našel u posledního úkolu v datadisku Srdce z kamene, kdy máš najít Zrcadelníka na čas, vběhl jsem tam někam nalevou stranu a byl v truhle.

 2. Ahoj, tohle je jen seznam zbroje, kterou si můžeš nechat vyrobit v základní hře? Našel jsem totiž na Skellige i zbroj Zlatého Slunce (vypadá jak zbroj brigády Impera – jen je celá zlatá), ale k té samozřejmě žádný návod na výrobu není. :o)
  Ty nalezené zbroje jsou většinou lepší, protože mnoho z nich má navíc i několik set bodů zdraví. Asi nejlepší, co jsem ve hře našel, byla Hindarsfjallská zbroj s 675 body zdraví (nalezená např. u Krabopavouka v Tajemné hrobce – úkol Sluneční kámen s Filippou – ale i jinde).

 3. Jak můžu získat kaermorhenska zbroj musím ji sehnat abych mohl dále něco vyrobit nikdo o tom není ani zmínka?

  1. Ahoj, moc nechápu dotz.. Kaermorhenskou zbroj určitě nemusíš mít ani ji výrábět, abys mohl dál něco vyrobit… klasicky stačí sehnat nákres… věřím, že se i někde schovává fyzicky.

  1. Podle toho co jsem se díval, tak je to ta, co máš od startu u sebe. Pokud jsi ji prodal zajdi si ji koupit zpět… u obchodníků vše co prodáte, tak zůstane.

 4. Aho., mám dotaz, na ps4 hraju zaklinace už podruhé, teď to hraju podrobně, schanim postupně zbroje mám teď lvl 15 a podle návodu tady jsem se snažil sehnat vlčí zbroj u Hattoriho ale vůbec ji u sebe nemá, udělal jsem i dopředu úkol o těch knedlikach, ale pak měl jen gryfi plánek ten top. Ale co jsem sledoval na videich tak tu vlčí zbroj stejně seženu až na vyšším levelu na Kearl Moren. A byl jsem i u ostatních a plánek vlčí výbavy nikde =( tak nevím, datadisky vše mám.

 5. Zdarec, v encyklopedii – vyroba, mam nasbiranych vsech 6 dilu gryfi zbroje (11 lvl), u zbrojaře jsem si brneni normalne vyrobil ale u kovare nema zaklinacske zbrane vubec v nabidce k vyrobe.. co s tim??

 6. Ahoj všichni,
  chci se zeptat, jak se jmenuje zbroj, kterou měl Geralt na začátku hry (ta černá se stříbrnými kroužky). Blbec jsem ji prodala a teď ji nemůžu nikde sehnat…už hraju New Game+ a zase ji nemám 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.