Zaklínač 3: Divoký hon – Zaklínačská zakázka: Fantom z Eldbergu

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: 17
Lokace: Skellige
Aktivace: Na vývěsce ve vesnici Arinbjorn si přečtěte vzkaz Zakázka: Fantom z Eldbergu.

Odměna

  1. 25 zkušeností po rozmluvě s Mikkjalem.
  2. 25 zkušeností za prozkoumání symbolů na zdi majáku.
  3. 260 zkušeností a 246 korun za dokončení zakázky.

Úkol: Zamiřte rovnou do hospody, kde na vás slovně zaútočí místní mladíci a na pomoc vám zamiří Jorund. Následujte ho ke stolu, promluvte si s ním a řekněte mu, že jdete kvůli zakázce. Vyslechněte jeho příběh, přijměte zakázku a vydejte se na ostrov Eldberg, který se nachází severně od Arinbjornu. Vstupte do domu, promluvte si s Mikkjalem a zeptejte se ho na přízraky. Jakmile od něj získáte klíč, tak zamiřte k majáku a vstupte dovnitř.

009 010

Po žebříku vylezte o jedno patro nahoru, z komody si vezměte dopis pro strážce majáku a přečtěte si ho. Pak maják opusťte, seběhněte po schodech dolů a podívejte se pomocí smyslů na zeď majáku, kde objevíte symboly. Ty prozkoumejte a vraťte se za Mikkjalem, se kterým si promluvte o kajícníkovi. Společně opusťte dům a ihned se objeví kajícník. Pusťte se do něj, zakouzlete na sebe znamení Quen a braňte se před jeho útoky, dokud se Mikkjal nedostane do majáku a na jeho vrcholu nezažehne oheň. Až se tak stane, tak bude kajícník zranitelný a vy ho budete moci konečně normálně zabít. Po jeho smrti si promluvte s Mikkjalem, kterého můžete nechat na ostrově, nebo jako já vyhnat pryč z ostrova za to, co udělal a nakonec se vydejte za Jorundem pro svou odměnu.

011 012

3 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Zaklínačská zakázka: Fantom z Eldbergu

  1. Dřív jsem po úkolu skončíla u Lugoše v base a poté jsem mela úkol v jeskini snů teď mám kulové.Jaký může být důvod?

  2. Pokuď dokončíš úkol Královský gambit před tímto úkolem, tak se ti nenastartuje úkol Cizinec v cizí zemi a následně Jeskyně snů, protože syn Šíleného Lugoše je už mrtvý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..