Zaklínač 3: Divoký hon – Zaklínačská zakázka: Křikloun

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: 8
Lokace: Velen
Aktivace: Vývěska ve Vranohradu, kde najdete vzkaz Zakázka: Křikloun.

Odměna

  1. Až 40 zkušeností za použití znamení axie na malého chlapce.
  2. 25 zkušeností za objevení jeskyně, ve které Křikloun přebývá.
  3. 250 zkušeností při odmítnutí peněz nebo 235 zkušeností a 176 korun.

Úkol: Ve vnější městské části Vranohradu si promluvte se zadavatelem zakázky Chetem a poptejte se ho na informace o monstru. Ten vás odkáže na syna zavražděného muže, kterého najdete vzadu za domem. Vydejte se tam, promluvte si s ním a poté, co se z něj dostanete informace, tak se ho pokuste uklidnit znamením Axie (extra zkušenosti). Následně opusťte Vranohrad, vydejte se k označenému místu a prohledejte tělo psa, které tam najdete. Poblíž těla pak najdete i stopy monstra a krev, která naznačí, že je zraněné.

005 006

Sledujte tedy stopy až k jeskyni u Vranohradu, vstupte dovnitř a objevíte hromadu lidských kostí. Pak se podívejte vzhůru a jakmile se před vámi Křikloun schová, tak použijte některou z nabízených petard (Úl, Tančící hvězda nebo Samum), dostaňte ho z hnízda ven a rychle opusťte jeskyni. Chvíli opeřence sledujte a až na vás zaútočí, tak se ho obdobným stylem jako gryfa zbavte a seberte trofej. Poté se jen vraťte za Chetem a vyzvedněte si svou odměnu.

007 008

2 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Zaklínačská zakázka: Křikloun

  1. Ahoj, zabil jsem křiklouna aniž bych měl zakázku a teď nejsem schopný se dostat do vranohradu, netuším jak otevřít tu mříž, abych došel k vývěsce. Může mi někdo poradit?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.