Zaklínač 3: Divoký hon – Zaklínačská zakázka: Smrtící rozkoš

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: 15
Lokace: Novigrad
Aktivace: Vývěska v jihozápadní části Novigradu, poblíž přístavu, kde si přečtěte zprávu Zakázka vydaná chrámovou stráží města novigradského.

Odměna

  1. 25 zkušeností po rozmluvě s měšťanem u domu sukuby.
  2. Pokud necháte sukubu zmizet z města, tak vás podaruje stříbrným mečem Maugrim, trofej ze sukuby.
  3. 270 zkušeností  a 186 korun za dokončení zakázky.

Úkol: Promluvte si se strážným na tržnici, zeptejte se ho na těla a budete odkázáni na medika, který vám dá dodatečné informace. Vydejte se do přístavu, vyzpovídejte Felčara a vydejte se k místu činu. Tam najdete stopy po dětech a strážích a také koňské stopy, ale pouze dvounohé. Sledujte je a budete zavedeni do úzké uličky, která vás přivede k zamčenému nevěstinci. Nalevo od dveří najdete na konci další uličky parfém, který si prohlédněte a sledujte jeho pachové feromony až k domu, kde si porozprávějte s omámeným měšťanem, který byl pod vlivem sukuby.

029 030

Zamiřte do vedlejšího domu, vyběhněte nahoru po schodech a po žebříku do podkroví. Pak zamiřte k sousednímu domu, kde vylezte do okna po dalším žebříku, uvnitř seběhněte do přízemí a promluvte si se sukubou. Vyslechněte si její příběh a můžete se rozhodnout, jestli ji zabijete, nebo necháte utéct z města. Osobně jsem volil druhou možnost a za odměnu získal poměrně solidní meč Maugrim a trofej ze sukuby. Poté se jen vraťte za strážným pro odměnu a dokončete úkol.

031 032

3 thoughts on “Zaklínač 3: Divoký hon – Zaklínačská zakázka: Smrtící rozkoš

    1. Vím jen o jednom … na Skellige zakázka: Nejhledanější na Skellige… budou tě “soudit” 4 monstra Vlkodlak, ten co se mění a ještě další dva… v závislosti na tom, jk ses choval ve hře k monstrům tě oni zde budou brát…

  1. K tejto úlohe by som chcel podotknúť, že keď nevezmeme ten parfém, ale pôjdeme pohovoriť s bordelmama, tak máme možnosť ju presvedčiť pomocou axie, a tým pádom získame + 40xp 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..