Zaklínač 3: O víně a krvi – Hlavní úkoly: Domove, sladký domove

PC PS4 Xbox One

Doporučená úroveň: 49
Lokace: Toussaint
Aktivace: Aktivuje se po dohrání hlavního úkolu Podivné události v podivných šatech.

Odměna

 1. N/A

Úkol: Vraťte se na vinici Corvo Bianco a BB vás informuje o tom, že do sídla někdo vtrhl. Zamiřte tedy dovnitř a tam se setkáte s Yennefer. S tou si jen pořádně popovídejte a ukončete Geraltovo putování, které bylo alespoň pro mě dechberoucí.

20160907140723 20160907140937
20160907141018 20160907141124

14 thoughts on “Zaklínač 3: O víně a krvi – Hlavní úkoly: Domove, sladký domove

 1. To, kdo tam na vás bude čekat, závisí na tom, jaký jste měli konec základní hry (Divoký Hon). Může tam být Triss/Yen/Ciri/Marigold a s každým z nich je jiný pokec.

  Tento úkol se taktéž neaktivuje dříve, dokud nedokončíte základní Divoký Hon (i když třeba už dokončíte O víně a krvi)

  1. Super dík za info…trošku jsem to tak čekal… nicméně jsem čekal, že buď Yen nebo Triss.. zbylé dvě postavy mě nenapadly i když … Mari je při tom konci, kdy chce Geralt obě ženské :D.

 2. U mne se Ciri stala zaklinackou, tak se mi tu take objevila ona, jinak diky za paradni navod, obcas pomohl:-)

  1. Tam je určitě kontradikce… protože mě se ciri stala zaklínačkou a měl jsem vztah s Yen… tys asi neměl vztah ani s jednou ne? zkusím pak na to podívat… jinak k druhému dotazu… hra a dlc jsou propojené, tzn. že by měla jet rozjet New Game + ale to jde jen jednou… jakmile dohraješ NG+ tak to znova nejde co vím.

  1. Ahoj, to jsi v základní hře nejspíš zkoušel oblbnout i Triss i Yen a tuším ciri přijde jen když je zaklínačka… jistě to ale nevím mě přišla a byla v základní hře zaklínačkou na konci. nebo neměl jsi ten špatný konec v základní hře?

 3. Dík za odpověd. Nevim co mysliš špatným koncem v základní hře. Ciri se mi také stala zaklínackou na konci, je pravda že jsem oblboval obě Triss i Yen ale vybral jsem si Yen a Triss to věděla.Dík

  1. JO,tak už vím co je ten špatný konec -máte to tu parádně udělané ,dohledal jsem to.Takže špatný konec jsem neměl, CIri se stala Zaklínačkou. A vztah mám s Yen. A na konci mi nepřišel nikdo. Ahoj

   1. Snad to bude lepší pořídil jsem ted xbox one + 4k tv ve 163 takže si to střihnu celé znova i když jsem před nedávnem rozehrál a budu se snažit doplnit, co půjde včetně zakončení dlc.

 4. U mě taky Ciri… I když se stala v divokém honu KNĚŽNOU.
  V O víně a krvi… SE STALA ZAKLÍNAČKOU!!! 😀
  ALE JA CHTĚL TRISHHHHHHH!!!!! +_+ XD

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.