3

Zaklínač 3: O víně a krvi – Vedlejší úkoly: Království beauclairské divočiny

Doporučená úroveň: 46
Lokace: Toussaint
Aktivace: Na vývěsce u hlavního náměstí seberte vzkaz s názvem Zakázka pro zaklínače (jednoho či více): Doprovod karavany a následně si ho přečtěte přes inventář.

Odměna

  1. Zkušenosti a 350 korun, pokud vy a Sekáči necháte baziliška žít.
  2. Zkušenosti a 50 korun jako extra příplatek za záchranu baziliška Iokasté.

Úkol: Zamiřte na sever Toussaintu, případně se přemístěte k rozcestníku Obchodní stanice a dorazíte do zdevastovaného tábora. Použijte své smysly, podívejte se kolem a na cestě objevíte stopy monstra. Následně prozkoumejte krvavé skvrny na zemi a prohlédněte si plakát na jednom z přístřešků, který varuje před monstrem zvaným Bílá Hrůza.

20160820231444 20160820232150

Pak už si jen prohlédněte rozsápanou mrtvolu a spustí se animace, ve které se přiřítí šlechtic a řekne vám, že se jedná o posledního žijícího baziliška a kupci narušili jeho teritorium. Potom se ho zeptejte na umístění jeho hnízda, ale Borhis vám nebude moc nápomocný a tak budete sami muset najít tělo druhého kupce. Kousek dál v táboře najděte rozbité sudy s tříslovinou a sledujte jejich pach. Ten vás povede přes les až na otevřenou mýtinu, kde se po chvíli zase objeví a přivede vás k mrtvole druhého kupce, kterého ohledejte.

20160820232233 20160820234756

Potom si přečtěte vzkaz Zakázka od cechu bečvářů, který má u sebe a pokračujte dál po pachové stopě až k hnízdu, kde narazíte na skupinu crinfridských Sekáčů. Promluvte si s nimi, vyslechněte jejich nabídku ohledně zabití baziliška a na scéně se objeví Borhis, který se rozhodne zaplatit dvojnásob, pokud ji necháte být. Pak bude jen na vás, pokud baziliška budete chtít zabít nebo ho ušetříte jako já a získáte odměnu. Nakonec přijměte druhou část odměny a dokončete úkol.

20160821000015 20160821000820

xDante1986

3 Comments

  1. To sice ano, ale na druhou stranu Geralt má zásadu zabíjet nemyslící tvory kteří škodí (zabíjí pro radost nebo škodí za určitým ůčelem)
    a Bazilišek žil v míru dokonce v konverzaci zaznělo že bazilišek není hloupý a nevrací se do hnízda protože cítí nebezpečí
    to že se živí krávami a srnci to je zkrátka koloběh života a tak to prostě je bazilišek by nezabíjel pokud by se mu lidi nepletli do teritoria čímž upozorňoval hrabě, a dokonce se šlo dočíst že určitý majitelé karavan posílali karavany naschvál aby jim hrabě zaplatil způsobené škody.
    tím nepopírám váš názor, jen jsem vyjádřil to jak to vidím já (ovšem zvolení ušetření baziliška má špatné následky a to že vám kupci zdraží ceny). Šťastný Lov

  2. 400 korun je za zabití. Takže je to jedno. Upřímně si myslím, že nechat Baziliška žít je něco, co by Geralt nikdy neudělal. Je to zaklínač. Má své zásady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..