2

Zaklínač 3: O víně a krvi – Zaklínačské zakázky: Příšera z vinice Tufo

Doporučená úroveň: 40
Lokace: Toussaint
Aktivace: Vydejte se do vesnice Flovive a z vývěsky seberte dokument Zakázka: Příšera na vinici Tufo, který si skrze inventář přečtěte.

Odměna

 1. Zkušenosti a 100 zlatých za vyčištění jeskyní od kikimořích vajec a informování de Bourbeauho.
 2. Zkušenosti a 100 korun, pokud u Jean Lucovi mrtvoly najdete stříbrný přívěšek a prokážete nevěru madame de Bourbeau.
 3. Zkušenosti a 375 korun za dokončení zakázky.

Úkol: Vydejte se na vinici Tufo, severovýchodně od Flovive a tam si promluvte s de Bourbeauem. Nejprve se ho zeptejte na úkol, následně i na to, odkud pocházejí zvuky a co ví o pohřešovaných osobách. Poté přijměte úkol a se získaným klíčem zamiřte do sklepa. Tam počkejte do 20:00 a začněte s ohledáním sklepa. Nejprve se podívejte na vázy shozené u sloupu a na díru ve zdi, kterou vyhrabaly krysy. Následně budete svědky výrazného chvění a tak použijte své smysly a červeně zářící zeď prorazte pomocí Aardu.

20160822221547 20160822230518

Jeskynními tunely se vydejte dál, pobijte skupinku kikimor a dostanete se do větší jeskyně, kde musíte prohledat tunely ve zdech a Geralt zmíní, že si je vyhrabalo něco hodně velkého. Následně rozbijte kikimoří vejce a zamiřte i dál do tunelu, kde je další várka vejcí a v zemi také objevíte prasklinu s vyvěrající vodou. Tu prohledejte a jelikož nebudete mít, co dalšího ohledat, tak se vraťte na povrch a promluvte si s de Bourbeauem. Ten vás odchytí ve sklepě a nejprve vám vynadá, ale poté, co Geralt dostane zaplaceno, tak dostane první část odměny.

20160822230647 20160822231355

Manželky majitele se zeptejte na zmizelého čeledína a dozvíte se, kde byl viděn naposledy a také jestli měl zvláštní znamení. Potom se vydejte na sever k lesu a na mýtině prozkoumejte piknikový koš, místo, kde ležela přikrývka a podle stop zamiřte dál. Až se budou rozcházet, sledujte Jean Lucovi stopy vedoucí do lesa a najdete místo, kde byl napaden. O kousek dál prozkoumejte i krvavé stopy a po ohledání zjistíte, že se jedná o šarleje, jehož stopy sledujte do nedaleké jeskyně. Systémem tunelů se dostaňte do velké jeskyně se šarlejovým doupětem, prohledejte mrtvoly a odeberte z nich čerstvou lidskou krev.

20160822233940 20160822235742

Z ní a 3 hub pochmurek vytvořte návnadu na šarleje a tu pak použijte v daných oblastech na mapě, což šarleje, známého jako příšeru z Tufo, vyláká. Automaticky se pohybujte kolem zdí, do kterých může narazit a jakmile ho skolíte na záda, tak mu uberte co nejvíce života. To opakujte, dokud ho nezabijete a pak prohledejte jeho tělo a vezměte si trofej, se kterou se vraťte za majitelem vinice Tufo, kde získáte odměnu a ukončíte úkol.

20160823000409 20160823000417

xDante1986

2 Comments

 1. čau , Musím říct , že občas to píšeš dost jednostraně tento ale i mnoho dalších ukolů mají více cest jak jistě víš. Tady například jsem manželku neudal poněvadž ten její nafoukanej manžel mi pekně pil krev:-). Takže jsem šel za manželkou a dostal za mlčenlivost další zkušenosti a pár korun.
  Každopádně , Výborná stránka která mi ne-jednou velice pomohla.

  • Ahoj, určitě máš pravdu, hru jsem hrál několikrát.. a kde jsem mohl napsal jsem i víc řešení, bohužel ne vždy jsem všechny zažil… Hra je stavěná na mnohostrannosti a už několikrát jsem napsal klidně napište jiné řešení s tím, že jestli přidám a rád to hodím k návodu i s informací od koho :).

   xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..